Jako již tradičně přinášíme rozpis podzimních částí. Dnes zahajujeme III. třídou mužů, jež má 16 účastníků a jejím letošním úředním hracím dnem jsou neděle. Výjimku s možností hrát své domácí zápasy v sobotu dostaly Kunratice (od 14 hodin), Brniště (15), Mimoň B (15), Žandov (úřední čas) a Svor (ve Sloupu).

Postup do okresního přeboru si zajistí dvě nejlepší mužstva s nejvyšším počtem bodů z celé sezony.

Podzimní los sezony 2013 - 2014

2. kolo (18. 8., 17.00)

Loko Č. Lípa B - Tuhaň, Dubnice - Polevsko, Brniště - Žandov, Bukovany B - Okna, Svor - Blíževedly, H. Libchava - Lindava, Sosnová - Noviny, Mimoň B - Kunratice.

3. kolo (25. 8., 17.00)

Kunratice - Loko Č. Lípa B, Noviny - Mimoň B, Lindava - Sosnová, Blíževedly - H. Libchava, Okna - Svor, Žandov - Bukovany B, Polevsko - Brniště, Tuhaň - Dubnice.

4. kolo (1. 9., 17.00)

Loko Č. Lípa B - Dubnice, Brniště - Tuhaň, Bukovany B - Polevsko, Svor - Žandov, H. Libchava - Okna, Sosnová - Blíževedly, Mimoň B - Lindava, Kunratice - Noviny.

5. kolo (8. 9., 17.00)

Noviny - Loko Č. Lípa B, Lindava - Kunratice, Blíževedly - Mimoň B, Okna - Sosnová, Žandov - H. Libchava, Polevsko - Svor, Tuhaň - Bukovany B, Dubnice - Brniště.

6. kolo (15. 9., 17.00)

Loko Č. Lípa B - Brniště, Bukovany B - Dubnice, Svor - Tuhaň, H. Libchava - Polevsko, Sosnová - Žandov, Mimoň B - Okna, Kunratice - Blíževedly, Noviny - Lindava.

7. kolo (22. 9., 16.30)

Lindava - Loko Č. Lípa B, Blíževedly - Noviny, Okna - Kunratice, Žandov - Mimoň B, Polevsko - Sosnová, Tuhaň - H. Libchava, Dubnice - Svor, Brniště - Bukovany B.

8. kolo (29. 9., 16.30)

Loko Č. Lípa B - Bukovany B, Svor - Brniště, H. Libchava - Dubnice, Sosnová - Tuhaň, Mimoň B - Polevsko, Kunratice - Žandov, Noviny - Okna, Lindava - Blíževedly.

9. kolo (6.10., 16.00)

Blíževedly - Loko Č. Lípa B, Okna - Lindava, Žandov - Noviny, Polevsko - Kunratice, Tuhaň - Mimoň B, Dubnice - Sosnová, Brniště - H. Libchava, Bukovany B - Svor.

10. kolo (13.10., 16.00)

Loko Č. Lípa B - Svor, H. Libchava - Bukovany, Sosnová - Brniště, Mimoň B - Dubnice, Kunratice - Tuhaň, Noviny - Polevsko, Lindava - Žandov, Blíževedly - Okna.

11. kolo (20. 10., 15.30)

Okna - Loko Č. Lípa B, Žandov - Blíževedly, Polevsko - Lindava, Tuhaň - Noviny, Dubnice - Kunratice, Brniště - Mimoň B, Bukovany B - Sosnová, Svor - H. Libchava.

12. kolo (27.10., 14.30)

Loko Č. Lípa B - H. Libchava, Sosnová - Svor, Mimoň B - Bukovany B, Kunratice - Brniště, Noviny - Dubnice, Lindava - Tuhaň, Blíževedly - Polevsko, Okna - Žandov.

13. kolo (3.11., 14.00)

Žandov - Loko Č. Lípa B, Polevsko - Okna, Tuhaň - Blíževedly, Dubnice - Lindava, Brniště - Noviny, Bukovany B - Kunratice, Svor - Mimoň B, H. Libchava - Sosnová.

1. kolo (10. 11., 14.00)

Mimoň B - Loko Č. Lípa B, Kunratice - Sosnová, Noviny - H. Libchava, Lindava - Svor, Blíževedly - Bukovany B, Okna - Brniště, Žandov - Dubnice, Polevsko - Tuhaň.

14. kolo (25. 9., 17.00)

Loko Č. Lípa B - Sosnová, Mimoň B - H. Libchava, Kunratice - Svor, Noviny - Bukovany B, Lindava - Brniště, Blíževedly - Dubnice, Okna - Tuhaň, Žandov - Polevsko.

15. kolo (4. 9., 17.00)

Polevsko - Loko Č. Lípa B, Tuhaň - Žandov, Dubnice - Okna, Brniště - Blíževedly, Bukovany B - Lindava, Svor - Noviny, H. Libchava - Kunratice, Sosnová - Mimoň B.