Naopak z Varnsdorfu byl k dispozici Černý.

FC Nový Bor - Junior Děčín 3:2 (1:1)

Domácí s účastníkem KP Ústecka sice ještě v 72. minutě prohrávali 1:2, ale posléze zavelel k obratu Dan Blumentritt, jenž v prvním poločase zastával post gólmana. Po pauze jej v bráně vystřídal Milan Szabo, ale když musel v 73. hřiště opustit zraněný Rydval, vyslal kouč Vladimír Jeníček do útoku právě Blumentritta. Ten na pravém křídle řádně prověřil hostující obranu a za pět minut byl autorem vyrovnávacího gólu na 2:2. „Prostě se nesnažil něco zbytečného vymýšlet, rovnou zaútočil na soupeřovu branku a v rozhodujícím okamžiku byl tam, kam mu nahrál Třešňák," konstatoval Jiří Obrovský, sekretář klubu.

Rozhodující třetí gól pak zajistil zkušený Jan Broschinský 3:2.

„Trenér Jeníček, pokud to jde, tak ještě hledá pro některé hráče posty, které jim budou co nejvíce vyhovovat. V tomto utkání s Děčínem jsme si vypracovali několik velmi dobrých a hlavně gólových šancí. Bohužel je nedokázali přeměnit. Snad se nám příště bude střelecky i herně více dařit tak, jak to zatím momentálně předvádí náš Lebruška."

Novoborští vstupují do mistrovské sezony v Divizi B již za 9 dní, přesněji v neděli 10. srpna na hřiště Horních Měcholup. Před domácími diváky se představí týden nato, v sobotu 16. 8., kdy přivítají Krupku.

Branky Nového Boru: 35. Mach, 75. Blumentritt, 82. Broschinský Jan. Rozhodčí: Řeháček. Diváků: 60.
Sestava Nového Boru: Blumentritt (46. Szabo) - Stromecký, Demek, Lebruška, Rydval, Kubeš, Broschinský J., Mach, Třešňák, Válek, Černý, Dostál. Trenér Vl. Jeníček.