Příprava nabírá na obrátkách. Tým Josefa Vinše ladí formu

Nový Bor /FOTOGALERIE/ - Ani třetí přátelský zápas Nového Boru výhru nepřinesl.

25.7.2017

Ani třetí přátelský zápas Nového Boru výhru nepřinesl.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Náročnou přípravu naordinoval nový trenér Josef Vinš divizním fotbalistům FC Nový Bor.

„Během jednoho týdne jsme odehráli tři zápasy a dva tréninky, přičemž ten páteční byl hodně tvrdý. Ale čas to vyžaduje,“ konstatuje sekretář Jiří Obrovský.

Novoborští v sobotu dopoledne na svém trávníku přivítali celek z Velkých Hamrů (Krajský přebor Libereckého kraje), který prokázal kvalitu.

Domácí kouč Vinš vyzkoušel několik variant v sestavě, kde tentokrát chyběli Tomáš Janů a Lukáš Kubeš (oba dovolená), přesto si jeho svěřenci v prvních 20 minutách vytvořili několik dobrých příležitostí (Devátý, Stromecký), ovšem střelecky se neprosadili.

Ani třetí přátelský zápas Nového Boru výhru nepřinesl.

Naopak po chvilce na druhé straně se prezentovali hosté rychlým protiútokem a centrem, po kterém se ujali vedení, aby druhý gól přidali za dalších devět minut 0:2.

Do druhé půle nastoupil Nový Bor s cílem vstřelit kontaktní gól, což se po hodině hry povedlo Devátému, jenže v závěru se domácí dopustili další hrubky, kterou Velké Hamry potrestaly na konečných 1:3.

„Máme za sebou třetí přípravný zápas bez vítězství, ale všechny tři duely poskytly trenérům hodně informací i otázek, a tak je potřeba na ně hledat odpovědi a účinná řešení,“ zdůraznil novoborský funkcionář.

Následující herní test odehraje FC Nový Bor už nadcházející středu 26. července od 18 hodin, kdy vyzve sousední Skalici. Ta má za sebou duel s Vilémovem.

Nový Bor V. Hamry 1:3 (0:2)Branka Nového Boru: 65. Devátý. Rozhodčí: Nešněra, ŽK: 1:1. Diváků: 35.
Nový Bor: Král (Blumentritt) - Šimoník, Hoke, Černý, Kolár, Novák, Eliáš, Sedláček, Halbich, Stromecký, Ouzký, Devátý. Trenér: Josef Vinš.

25.7.2017 VSTUP DO DISKUSE
Skalice - Rovensko 3:1 (2:0).

Skalice potvrdila první místo

Sněmovna. Ilustrační foto.

ANKETA: Zrušili byste imunitu poslanců?

Nechci vládnout s bývalým agentem StB a podvodníkem. Svoboda rezignoval

Liberec - Volby v Libereckém kraji přišly o výraznou osobnost. Druhého místa na kandidátce KDU-ČSL se v úterý vzdal Kamil Jan Svoboda. Zároveň rezignoval na funkce předsedy městského výboru KDU-ČSL v Liberci a člena Krajského výboru KDU-ČSL v Libereckém kraji.