Ta si po víkendu udržuje pětibodový náskok před Stráží B. Vzhledem k tomu, že strážské vedení od nové sezony svůj B–tým ruší, můžou si pomalu připravovat postupové oslavy v Novinách. „Rozhodla o tom nevolební valná hromada klubu. Někteří hráči áčka chtějí odejít, a tak I. B třídu budou hrát kluci z rezervy,“ informoval sekretář klubu Ladislav Poncar.

Dubnice B – Noviny 1:4 (0:3)
Ačkoli domácí prohráli první poločas o tři góly, měli více ze hry, jenže problém byl v tom, že žadné své vyložené šance oproti hostům nedokázali výužít. Po změně stran hrály Noviny na údržbu. Branky: Závodský M. – Istomín 2, Heindörfer 2.

Stráž B – Loko Č. Lípa B 7:4 (4:1)
Oko fotbalového fanouška mohlo jásat – vidělo jedenáct hezkých gólů a výhra domácích. Branky: Mitáš 3, Müller, Cerman, Varga, Kelbl – Friml, Lehmann, Denk, Vnuk. Rozhodčí Řeháček. ČK 2:0 (Pošva, Müller).

H. Libchava – Ralsko 2:2 (0:0)
Utkání se hrálo v Ploužnici před 80 diváky. Ralsko bez čtyř hráčů základní sestavy dvakrát vedlo, hosté srovnali na 2:2 pět minut před koncem. Branky: Peschel 2 – Erben P., Kliment. Rozhodčí Paulus.

Bukovany B – Kunratice B 4:3 (3:2)
Výsledek neodpovídá dění na hřišti. Domácí od začátku potvrzovali roli lídra soutěže a tlačili. Brzy šli do dvoubrankového vedení a spoustu dalších šancí neproměnili. Hosté, kteří hráli o 10 hráčích a pouze míče odkopávali, však trestali každou hrubku domácích. S přehledem řídil rozhodčí Štrébl. Branky: Trč 2, Vetešník 2 – Kadlec, Kudrnáč, Jackl R.

Zbývající výsledky: Sloup – Pertoltice 3:2, Blíževedly – V. Valtínov B 2:6. Stružnice B – Svor 2:1.