Že se polovičním přeborníkem okresu stane rezerva Doks/ Jestřebí, to bylo jisté již několik kol před koncem podzimní části II. třídy OP. Ale že bude mít do jarních odvet pohodový šestibodový náskok před druhým V. Valtinovem, který nyní nečekaně zaváhal na půdě Nového Oldřichova, čekal málokdo.

Kravaře – Polevsko
5:2 (2:1)

Po týdnu zřejmě již uzdravené mužstvo domácí Lokomotivy prokázalo větší vůli k vítězství. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených. Branky: Kaňovský 3, Šubrt, Koutný – Král St., Kubát. Rozhodčí: Král Jar., Řezáč, Böhme. ČK: 0:2 (Bezouška, Král St). Diváků: 55.

N. Oldřichov – V. Valtinov
2:2 (2:1)

Oboustranně parádní a útočný fotbal byl k vidění v N. Oldřichově. Jiskra mohla v poločase vést klidně 5:1, ale své šance zahodila. Druhý celek tabulky po pauze zapnul a dočkal se spravedlivého vyrovnání v 90. minutě. Branky: Samek, Lehký – Štembera, Kříž.

Dubá - Kamenice
3:2 (3:1)

Před 50 diváky vstoupil Slavoj do zápasu jako uragán a ve 20. minmutě vedl 3:0. Jenže poté se nechal zbytečně vyloučit Lupoměský a Dubá se až do konce utkání strachovala o výsledek. Branky: Wagenknecht, Lupoměský, Soukup – Serdel J., Pokorný. Výborněš řídil rozhodčí German. ČK: 1:0.

Zahrádky – D. Libchava
1:2 (1:0)

Za Zahrádky skóroval hlavičkující Fiala, poté Pilař orazítkoval tyč. Hosté byli ve II. poločase lepší a nakonec zaslouženě skóre zvrátili ve svůj prospěch. Branky: Fiala – Koros, Havelka. Rozhodčí: Folk. Diváků: 40.

Skalice B – Kam. Šenov
2:2 (2:1
)
Hosté šli do vedení po centrovaném míči před bránu a důrazném prosazení P. Nemleina. Domácí rezervu to však nezlomilo a do přestávky skóre otočila. Ve druhé části sudí Folk rozdal dvě červené karty, po jedné na každé straně, ale Skaličtí pak polevili a Šenov zaslouženě srovnal na konečných 2:2. Branky: Sinkovskij (pen.), Aust – Nemlein Patrik, Cepák. Rozhodčí: Folk – Táborský, Hartig. ČK: 1:1 (Nádvornianský – Nemlein Jan).

Stružnice - Zákupy
3:3 (1:1)

Osmou remízu ze 13 zápasů podzimní části si připsali fotbalisté Dynama Stružnice. Do vedení se dostali hosté hned v úvodu. Pak si obě mužstva vytvořila vyložené šance, ale oba brankáři své týmy podrželi. Domácím se povedlo Šámalem chvíli před půlí vyrovnat. Po 20 minutách se hosté po pěkné akci opět dostali do vedení, ale Stružnici se opět do 10 minut povedlo vyrovnat a následně skóre zápasu otočit na 3:2. Jenže domácí ani tentokrát nedotáhli utkání do vítězného konce, neboť Zákupští 5 minut před koncem stihli po hrubé chybě v obraně vyrovnat. Branky za domácí: Šámal 2, Merenus. Rozhodčí: Mengr. ČK: 0:1.

Loko Č. Lípa B - Doksy B/ Jestřebí 0:1 (0:0)
Domácí celek zakončil podzimní sezonu těsnou porážkou s lídrem soutěže a v tabulce přezimuje na jejím opačném pólu. Branka: Jakša.