Jablonec n. N. – Č. Lípa B
2:4 (1:3)

Od začátku byli hosté aktivnější a přehráli soupeře po všech stránkách. Jablonečtí měli problémy v obrané řadě a jejich součinnost s brankářem byla rovněž na štíru. První varování přišlo v šesté minutě, kdy Půlpán poslal centr za obranu, kam si naběhl Pospíšil a trefil tyč.

Ve 12. domácí špatně zahráli standardku a z brejku je potrestal Burian – 0:1. Za dvě minuty opět obrana domácích špatně zareagovala a Zeman pohodlně přehodil vyběhnutého Farského 0:2.

Ve 26. minutě po centru z levé strany se prosadil hlavou Pavel Vrána 1:2. Po rozehrání měl gólovou šanci Bečvařík, když hlavou trefil pouze tyč. Zdálo se, že by vstřelená branka mohla domácí zvednout, ale ve 30. minutě nepokryli při centru Vodrážku, který hlavou nikým neatakován zvýšil na 1:3.

Druhý poločas nadále patřil hostům, Jablonec předvedl minimum fotbalovosti a hráči soupeři sami svými chybami usnadnili cestu za třemi body. V 70. minutě se prosadil hlavou Švec, který si naběhl sám na vzdálenější tyč a centr Buriana z pravé strany uklidil do branky - 1:4. Jablonečtí se snažili alespoň zkorigovat výsledek, ale přes pár slušných možností se to podařilo až v poslední minutě hlavou Pavlovi Vránovi 2:4.

Trenér Arsenalu Bohuslav Najman: „Utkání jsme zvládli na výbornou, škoda jen, že jsme dostali v poslední minutě druhý gól. Jinak musím celé mužstvo pochválit za aktivitu a bojovnost. Kluci z A- týmu byli vidět.“

Sestava Č. Lípy B: Řezáč – Bečvařík, Onndráček ( 57. Košek), Rataj, Pohorský (38. Švec) – Pospíšil, Moravčík, Vodrážka, Půlpán – Burian, Zeman (90. Picek).