Sosnová selhala proti domácí rezervě Mimoně, Lindava vytratila všechny body na trávníku Kunratic a Polevsko prohrálo s Brništěm. Radost ale mají hráči v Blíževedlech. Opustili totiž poslední místo tabulky, na které spadla Horní Libchava.

Mimoň B - Sosnová 4:3 (3:1)

Hosté byli po většinu času fotbalovější, ale zbabrali začátek, neboť už v 5. minutě prohrávali 0:2 a do poločasu 1:3, navíc domácí rezerva měla dalších pět gólovek. Po pauze přidali domácí čtvrtý gól, hosté však nic nezabalili a snížili na 4:3. Závěrečný tlak Sosnové ale vyzněl bez gólového efektu.

„Soupeř potvrdil kvality a jeden bod by si zasloužil, ale my jsme víc bojovali, proto máme tři body," sdělil Deníku hrající sekretář domácího klubu Aleš Opelt a dodal, že výborný výkon předvedla trojice rozhodčích v čele s hlavním arbitrem Jaroslavem Králem.

Branky: Špaček 2, Krejčík, Opelt - Doseděl 2, Slipčenko. Rozhodčí: Král Táborský, Volf. Diváků: 70. Mimoň B: Křenek - Konopiský (46. Pobuda), Steinfest, Kašpárek, Opelt - Vokřínek (46. Sukovatý T.), Foubík, Krejčík, Istomín - Böhme, Špaček.

Brniště - Polevsko 3:2 (3:2)

Hosté si přijeli do Velkého Grunova pro tři body, jenže nestalo se. Dvakrát sice vedli (v 5. a 27. minutě), jenže Brniště pokaždé brzy vyrovnalo, a to ve 12. a 28. minutě. A když deset minut před pauzou přišla nejhezčí akce domácího mužstvaTabulka, za které musel nastoupit i trenér Pavel Horáček, tak Polevsko rázem prohrávalo. V druhém poločase měli hosté územní převahu a šance si vytvářely oba týmy, ovšem skóre 3:2 se nezměnilo.

Branky: Kopecký M., Luft Pavel ml., Luft David - Marušák, Bezouška R. Rozhodčí: Ďörď. Diváků: 40.

Blíževedly - Pertoltice 3:4 po pen. (1:2), PK 9:10

Zajímavý zápas, ve kterém domácí celek ani za stavu 1:3 zbraně nesložil a před vypršením 90 minut vyrovnal. Tím si vynutil penaltovou loterii. Ta se zdála být nekonečná, nakonec ji ale lépe zvládly Pertoltice. Blíževedly však i ten jeden bod berou. „Díky tomu jsme se už konečně v tabulce dostali před Horní Libchavu na předposlední místo. To je také naším jediným cílem, abychom neskončili úplně poslední," směje se Miroslav Šponiar, kapitán Blíževedel.

Branky za domácí: Horváth, Kučera, Šponiar Zdeněk. Rozhodčí: German. Diváků: 40.

Zbývající výsledky:

Zahrádky - Cvikov 0:5 (0:2). Noviny - Okna 5:4 po pen. (2:0). Loko Č. Lípa B - Tuhaň 3:0 (0:0). Kunratice - Lindava 5:2 (2:1). Bukovany B - H. Libchava 5:1 (3:1).