Domácí hráči povzbuzeni výhrou ve Stráži nad Nisou začali ve svižném tempu, avšak ani borci Chrastavy jim nic nezůstávali dlužni, a proto se hrála velmi pohledná technická kopaná.

Hra se přelévala ze strany na stranu a takto trvalo až do 29. min, kdy Jiří Vítek skluzem vstřelil úvodní gól domácích. Po této brance pomalu a jistě domácí mužstvo přebíralo otěže zápasu - velmi agilní a výborně hrající Radek Chlumecký (nejlepší hráč utkání) rozdával jednu překrásnou přihrávku za druhou svým spoluhráčům a z toho nejvíce těžil Jan Beránek, který také v 37. minutě vstřelil do sítě hostů druhý gól, takže poločas skončil 2:0 pro domácí celek.

Druhý poločas byl zcela v režii dokského mužstva, na branku soupeře se řítil jeden útok za druhým, domácí měli jasnou převahu a tak také postupně padaly góly do svatyně hostů. V 55 min. Jan Beránek vsítil další gól. Poté hosté v 56. min. zahrozili, ovšem brankář Szabo byl na místě a překrásně tuto střelu zneškodnil.

To bylo tak vše, co hosté na splavském trávníku předvedli. Poté po pěkné kombinační akci domácích hráčů v útoku se gólem Matěje Šimona opět zvyšoval stav, a to na 4:0.

Poté Radek Chlumecký ještě po překrásné akci nasřelil tyč. A úplně na závěr, to už rezerva Doks zcela dominovala, vsítil v 75. min. Jan Beránek pátý gól.

V tomto utkání je třeba pochválit celé mužstvo za příkladnou bojovnost, která přinesla své ovoce v podobě vysoké výhry 5:0.

Doksy B - Chrastava B 5:0 (2:0)

Branky: 37., 55. a 75. Beránek Jan, 29. Vítek Jiří, 63. Šimon Matěj. Rozhodčí: Jirák, ŽK: 1:2. Diváků: 70.
Sestava Doks B: Szabo Milan, Vítek Jiří, Miler Stanislav, Beránek Jan (K), Jakša Martin, Chlumecký Radek, Mašek Vladimír (71. Vala Ladislav), Prskavec Jiří, Doubrava Jan, Šimon Matěj (73. Vácha Lukáš), Zoubek Martin (68. Doubrava Jakub) .

Oldřich Beránek