Doksy B - FK Přepeře 4:3 (1:2)

Horko nešetřilo nikoho z aktérů utkání, a přesto se obě mužstva prezentovala rychlým, útočným fotbalem. Dobrá kombinace hostů a gól v 5. min. vstřelený Hartmanem, překvapila domácí defenzivu 0:1. V 15. min. kontroloval Jakub Beránek, když překvapivou střelou z ostrého úhlu prostřelil hostujícího gólmana 1:1.

Poté byli hosté častěji na půlce domácích. Dvakrát v rychlém sledu vyprášili Halgašovi rukavice a po faulu v šestnátce v 29. min. kopali penaltu. První střelu domácí brankář vyrazil, ale na dorážku nestačil a po gólu Jandy se hosté ujali vedení 1:2. Po rozehrávce nastřelil Brda tyč a to bylo do přestávky vše.

Vyrovnávací gól padl v 53. minutě. Po faulu ve vápně nařídil rozhodčí pokutový kop, který bezpečně proměnil Lukáš Balík na 2:2. Pěkný fotbalový moment nastal v 59. min., kdy hosté předvedli sérii narážeček a na jejich konci byl gól Pěničky 2:3. Domácí se zvedli a po druhé nastřelené tyči Švarcem si vytvořili stálejší tlak.

Hosté špatným pojetím obrany umožnili domácím projít do vápna a po přesných přihrávkách Skály a Beránka skóre srovnal z dobré palebné pozice Prskavec 3:3. Obrat skóre ve prospěch Doks zařídil v 78. min. Jakub Beránek, jenž vybojoval míč a po samostatné akci překonal hostujícího gólmana a vstřelil vítězný gól 4:3.

Branky: 15. a 78. Jakub Beránek, 53. Balík, 67. Prskavec - 5. Hartman, 29. Janda, 59. Pěnička. Rozhodčí: Bahník - Böhme, Táborský. Diváků: 50.
Sestava Doks B: Halgaš - Beránek Jakub, Jakša, Horčík Martin, Balík, Doubrava, Švarc, Skála, Šimon Matěj, Šimon Jakub, Miler, Brda, Beránek Jan, Jantač, Vítek, Prskavec. Trenér: Vladislav Chmela.

Oldřich Beránek