Lípa v tomhle zápase propadla v obraně. Děčínští dobře kombinovali, lépe se pohybovali a hlavně využili své šance, což se o Lípě nedá říci.

První gól padl v patnácté minutě po centru z pravé strany, hlavičkoval mezi tři tyče Demčenko. Z dalšího protiútoku nastřelil tyč. Ve 22. minutě Novotný zahodil svoji šanci, dostal se před gólmana, kterého neprostřelil.

Druhou branku zařídil Bagyár, který využil Demčenkovu střelu a vyražení míče Bahníkem ke vstřelení gólu. Třetí trefa do českolipské sítě přišla opět z kopaček Bagyára, jenž si zaběhl za obranu a poslal míč k tyči. Stále běžela 36. minuta a o další radost domácího mužstva se postaral Murdych, který též poslal balón k tyči 4:0. V závěru první půle zahodili šance Bečvařík a Novotný.

Ve druhém poločase se dvakrát trefil bývalý českolipský hráč Demčenko a zvýšil skóre na 6:0. Pátý gól padl po dorážce u tyče a šestý po neuváženém vyběhnutí Bahníka z branky, čehož si všiml Demčenko, který neměl problém poslat míč do sítě.

Junior Děčín - Č. Lípa B 6:0 (4:0)

Branky: 15., 56. a 86. Demčenko, 25., 34. Betyár. 35. Murdych. Rozhodčí Havran, 20 diváků.

Sestava Č. Lípy: Bahník Pohorský, Košek, Rataj, Picek Burian, Ledl, Kliment, Bečvařík Šlechta, Novotný (Střídali Chyna, Měšťan).


Další výsledky 4. kola turnaje:

Teplice dorost - Doksy 3:0. Branky: Altman 2, Gaher.

Březiny - Vilémov 1:0. Branka: Kurel P. (dal)