Například rezerva Arsenalu ani popáté na jaře nepoznala radost z vítězství. Tentokrát prohrála s Hrádkem, k tomu dohrávala o devíti hráčích, navíc se dostala do sestupových vod.

Vedoucí FC Nový Bor si poradil s Pěnčínem, který porazil 2:1 a Doksy stejným poměrem doslova zdolaly Desnou.

Hrádek - Česká Lípa B 2:0 (0:0)

Domácí poprvé zahrozili až ve třicáté minutě. Janeček přihrál Štálíkovi, ten chtěl přistrčit míč Hynkovi, kterého pohlídal Brož. Další šance pro domácí přišla po zaváhání Barciagy, který ztratil míč v souboji se Skrbkem. Ten se vydal proti Bahníkovi, naštěstí pro Lípu mířil vedle. Do druhého poločasu vstoupili domácí s větší aktivitou a více hrozili.

Česká Lípa jako již po několikáté druhý poločas nezahrála podle představ trenéra Najmana. Nechala se zatlačit před vápno, čímž dala šanci domácím ke vstřelení gólu. A ten přišel v padesáté minutě po rohu T. Janáčka, který posadil míč na Štulíkovu hlavu ke smůle Bahníka, jenž na míč nedosáhl 1:0.

O patnáct minut později se domácí opět radovali z trefy mezi tři tyče. Tentokrát byl úspěšným střelcem střídající Dobeš 2:0. V dalších minutách nepomohli hostujícímu mužstvu svým zbytečným vyloučením Picek a Müller. Hrádek si zbytek utkání pohlídal a zaslouženě si připsal tři body.

Branky: 50. P. Štálík, 64. Dobeš . Rozhodčí: Vlk. ČK: 0:2 (65. Picek R., 71. Miller). ŽK: 1:6. 110 diváků.

Arsenal Česká Lípa B: Bahník - Müller, Rataj (41.Vodrážka), Košek, Zulič, Bečvařík, Burian (74. Pohorský), Picek, Barciaga, Brož, Měšťan (64. Mikysa). Trenér B. Najman.

FC Pěnčín - FC Nový Bor 1:2 (1:2)

K prvnímu útoku se odhodlali domácí. Novoborští jim to rázem oplatili. Suněk atakoval domácí obranu, do hry se zapojil také domácí brankář, který byl daleko z branky, čehož si povšiml Třešňák v okamžiku, kdy získal balón, a pohotovou střelou asi 30 metrů poslal míč do branky 0:1!

Domácím to samozřejmě nepadlo do not, a tak patřičně přidali na pohybu. V 7. min. si to namířili k vápnu, dezorientovaní hosté faulovali a hlavní rozhodčí vykázal souboj ve vápně červenou kartou pro novoborského Všetečku a penaltou. V brance Boru však stál zkušený gólman Oldřich Meier, jenž prudkou střelu pěnčínského exekutora vyrazil mimo ohrožení!

Poté následoval protiútok. S míčem u nohy se řítil do vápna Třešňák. Ten padl k zemi, rozhodčí ukázal brankáři žlutou a následně červenou kartu, tudíž na světě byla penalta. Míč si postavil Suněk, jenž v těchto situacích neváhá 0:2! Defenzivní pojetí Nového Boru potrestal domácí Pěnčín snížením na konečných 1:2, nicméně hosté výhru udrželi.

Branky: 15. Ráček 5. Třešňák, 8. Suněk z pen. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 3:4, ČK: 7. Všetečka, 56. Půlpán (oba NB). Diváků: 120.

Sestava Nového Boru: Meier - Šiner, Vlk, Všetečka, Vávra, Demke, Lebruška, Třešňák, Šulc, Kubeš, Suněk (Půlpán, Halbich, Baťka). Trenér Fr. Kubáň.

Doksy - Desná 2:1 (0:0)

Nuda. Takřka celý zápas. Ale domácí se radují z výhry! Tu jim zařídil Jurčik, jenž v 50. minutě prokázal čich na góly a dorazil Doleželovu koncovku za záda brankáře Žanty, který musel nastoupit do hry už v 15. minutě, kdy byl kvůli zranění Petra Maňáka střídán. Za tři minuty si domácí „snajpři“ role vyměnili. Po ose Jurčik, Cenger se napřáhl Doležel, jehož „levonohý biliár“ o obě tyče skončil v síti 2:0.

Desná se odvážně vrhla do útoku. A za svou snahu byla oceněna devět minut před koncem, kdy pohotově z voleje k tyči pálil Hlubuček, který snížil na konečných 2:1.

Branky: 50. Jurčik, 53. Doležel 81. Hlubuček. Rozhodčí: Poživil. ŽK: 0:2. Diváků: 120.

Sestava Doks: Kotyk - Vaňátko Martin, Vaňátko Michal, Šťastný, Horčík, Jurčik, Zoubek (72. Cenger), Vítek, Doležel, Kouba, Semík (70. Vacek Ondřej). Trenér: Jos. Vinš.

Další zápasy krajského přeboru:

Košťálov - Sedmihorky 0:3 (0:1). Branky: 69., 44. Špína, 90 (+1). Bangha. Rozhodčí: Noháč, ŽK: 0:2. Diváků: 130.

Jablonec nad Jizerou - Železný Brod 3:0 (1:0). Branky: 8. Paldus, 58. Braun, 77. Brezar. Rozhodčí: Rakouš, ŽK: 5:1. Diváků: 240.

Višňová - Semily 4:3 (2:0). Branky: 20. a 75. Jakl, 45. Šmidrkal, 65. Štrbák 84. a 92. Vrahovský, 68. Buček. Rozhodčí: Řeháček ml., ŽK: 3:5, ČK: 72. Bohatý (S). Diváků: 200.

VTJ Rapid Liberec - Pěnčín-Turnov B 4:2 (2:2). Branky: 19. a 44. Novák, 58. Hybner, 86. Landyš 28. Zdražil, 38. Lhoták. Rozhodčí: Hanousek, ŽK: 1:0. Diváků: 60.