Soutěže LKFS zahajují v sobotu, proto přinášíme rozlosování krajského přeboru, I. A třídy a I. B třídy.

KRAJSKÝ PŘEBOR

V krajském přeboru má okres tři zástupce: Českou Lípu, Skalici a Doksy. První derby je na programu v sobotu 2. dubna v Doksech, kam přijede Arsenal Česká Lípa.

15. kolo (19. – 20. 3., 15:00)
Hejnice – Višňová, Železný Brod – Frýdlant, Chrastava – Košťálov, Mšeno – Skalice, Doksy – Bozkov, Lomnice – Česká Lípa, Velké Hamry – Sedmihorky.

16. kolo (26. – 27. 3., 15:00)
Frýdlant – Hejnice, Česká Lípa – Velké Hamry, Sedmihorky – Doksy, Bozkov – Mšeno, Košťálov – Železný Brod, Skalice – Chrastava (ne, 10:30), Višňová – Lomnice.

17.kolo (2. – 3. 4., 16:30)
Frýdlant – Višňová, Hejnice – Košťálov, Železný Brod – Skalice, Chrastava – Bozkov, Mšeno – Sedmihorky, Doksy – Česká Lípa, Velké Hamry – Lomnice.

18. kolo (9. – 10. 4., 16:30)
Višňová – Velké Hamry, Lomnice – Doksy, Česká Lípa – Mšeno, Sedmihorky – Chrastava, Bozkov – Železný Brod, Skalice – Hejnice (ne, 10.30), Košťálov – Frýdlant.

19. kolo (16. – 17. 4., 17:00)
Košťálov – Višňová, Frýdlant – Skalice, Hejnice – Bozkov, Železný Brod – Sedmihorky, Chrastava – Česká Lípa, Mšeno – Lomnice, Doksy – Velké Hamry.

20. kolo (23. – 24. 4., 17:00)
Višňová – Doksy, Velké Hamry – Mšeno, Lomnice – Chrastava, Česká Lípa – Železný Brod, Sedmihorky – Hejnice, Bozkov – Frýdlant, Skalice – Košťálov (ne, 10:30).

21. kolo (30. 4 – 1. 5., 17:00)
Skalice – Višňová, Košťálov – Bozkov, Frýdlant – Sedmihorky, Hejnice – Česká Lípa, Železný Brod – Lomnice, Chrastava – Velké Hamry, Mšeno – Doksy.

22. kolo (7. – 8. 5., 17:00)
Višňová – Mšeno, Doksy – Chrastava, Velké Hamry – Železný Brod, Lomnice – Hejnice, Česká Lípa – Frýdlant, Sedmihorky – Košťálov, Bozkov – Skalice.

23.kolo (14. – 15. 5., 17:00)
Bozkov – Višňová, Skalice – Sedmihorky (ne, 10:30), Košťálov – Česká Lípa, Frýdlant – Lomnice, Hejnice – Velké Hamry, Železný Brod – Doksy, Chrastava – Mšeno.

24. kolo (21. – 22. 5., 17:00)
Višňová – Chrastava, Mšeno – Železný Brod, Doksy – Hejnice, Velké Hamry – Frýdlant, Lomnice – Košťálov, Česká Lípa – Skalice, Sedmihorky – Bozkov.

25. kolo (28. – 29. 5., 17:00)
Sedmihorky – Višňová, Bozkov – Česká Lípa, Skalice – Lomnice, Košťálov – Velké Hamry, Frýdlant – Doksy, Hejnice – Mšeno, Železný Brod – Chrastava.

26. kolo (4. – 5. 6., 17:00)
Višňová – Železný Brod, Chrastava – Hejnice, Mšeno – Frýdlant, Doksy – Košťálov, Velké Hamry – Skalice, Lomnice – Bozkov, Česká Lípa – Sedmihorky.

14. kolo (11. – 12. 6., 17:00)
Višňová – Česká Lípa, Sedmihorky – Lomnice, Bozkov – Velké Hamry, Skalice – Doksy (ne, 10:30), Košťálov – Mšeno, Frýdlant – Chrastava, Hejnice – Železný Brod.

I. A TŘÍDA

Těsně před začátkem jarních odvet v krajské fotbalové I. A třídě mužů přišla od funkcionářů LKFS v Liberci podstatná informace: předposlední tým tabulky, FK Bílá, se odhlásil! Podle vyjádření trenéra Jiřího Zachariáše jeho mužstvo určitě neodehraje úvodní jarní zápas se Cvikovem a vypadá to dokonce tak, že zmizí z fotbalové mapy. Tabulka I. A třídy tedy bude mít jen 13 účastníků, všechny zápasy Bílé z podzimu se ruší a tým je prvním sestupujícím .

Z celků našeho okresu tak o tři body přijde Mimoň, jež Bílou porazila 4:2, Cvikov o jeden, neboť s ní doma remizoval 1:1. Na „svém" zůstane Stráž pod Ralskem, která v listopadu prohrála 1:5.

15. kolo (19. – 20. 3.)
Rynoltice – Ruprechtice, Desná – Stráž nad Nisou, Bílý Kostel – Hrádek, Doubí – Rovensko, Mimoň – Stráž pod Ralskem, VTJ RAPID – Krásná Studánka.

16. kolo (26. – 27. 3.)
Krásná Studánka – Rynoltice, Cvikov – Mimoň, Stráž pod Ralskem – Doubí, Rovensko – Bílý Kostel, Hrádek – TJ Desná, Stráž nad Nisou – VTJ RAPID.

17. kolo (2. – 3. 4.)
Krásná Studánka – Ruprechtice, Rynoltice – Stráž nad Nisou, TJ Desná – Rovensko, Bílý Kostel – Stráž pod Ralskem, Doubí – Cvikov, VTJ RAPID – Hrádek.

18. kolo (9. – 10. 4)
Ruprechtice – Mimoň, Cvikov – Bílý Kostel, Stráž pod Ralskem – TJ Desná, Rovensko – VTJ RAPID, Hrádek – Rynoltice, Stráž nad Nisou – Krásná Studánka.

19. kolo (16. – 17. 4.)
Krásná Studánka – Hrádek, Stráž nad Nisou – Ruprechtice, Rynoltice – Rovensko, TJ Desná – Cvikov, Doubí – Mimoň, VTJ RAPID – Stráž pod Ralskem.

20. kolo (23. – 24. 4.)
Ruprechtice – Doubí, Mimoň – Bílý Kostel, Cvikov – VTJ RAPID, Stráž pod Ralskem – Rynoltice, Rovensko – Krásná Studánka, Hrádek – Stráž nad Nisou.

21. kolo (30.4. – 1. 5.)
Studánka – Stráž pod Ralskem, Hrádek – Ruprechtice, Stráž nad Nisou – Rovensko, Rynoltice – Cvikov, TJ Desná – Mimoň, Bílý Kostel – Doubí.

22. kolo (7. – 8. 5.)
Ruprechtice – Bílý Kostel, Doubí – TJ Desná, Mimoň – VTJ RAPID, Cvikov – Krásná Studánka, Stráž pod Ralskem – Stráž nad Nisou, Rovensko – Hrádek.

23. kolo (14. – 15. 5.)
Rovensko – Ruprechtice, Hrádek – Stráž pod Ralskem, Stráž nad Nisou – Cvikov, Rynoltice – Mimoň, TJ Desná – Bílý Kostel, VTJ RAPID – Doubí.

24. kolo (21.- 22. 5.)
Ruprechtice – TJ Desná, Bílý Kostel – VTJ RAPID, Doubí – Rynoltice, Mimoň – Krásná Studánka, Cvikov – Hrádek, Stráž pod Ralskem – Rovensko.

25. kolo (28. – 29. 5.)
Krásná Studánka – Doubí, Stráž pod Ralskem – Ruprechtice, Rovensko – Cvikov, Stráž nad Nisou – Mimoň, Rynoltice – Bílý Kostel, VTJ RAPID – TJ Desná.

26. kolo (4. – 5. 6.)
Ruprechtice – VTJ RAPID, TJ Desná – Rynoltice, Bílý Kostel – Krásná Studánka, Doubí – Stráž nad Nisou, Mimoň – Hrádek, Cvikov – Stráž pod Ralskem.

14. kolo (11. – 12. 6.)
Ruprechtice – Cvikov, Krásná Studánka – TJ Desná, Rovensko – Mimoň, Hrádek – Doubí, Stráž nad Nisou – Bílý Kostel, Rynoltice – VTJ RAPID.

I. B TŘÍDA

První místo v tabulce bude na jaře hájit nováček z Holan!

15. kolo (19. – 20. března)
Osečná – Frýdlant B, Hodkovice – Bulovka, Jenišovice – Zákupy, Rozstání – Holany, Lokomotiva Česká Lípa – Pěnčín, Mšeno B – Doksy B/ Staré Splavy, Hrádek B – Přepeře.

16. kolo (26. – 27. března)
Holany – Hrádek B, Přepeře – Mšeno B, Zákupy – Rozstání, Frýdlant B – Loko Česká Lípa, Pěnčín – Jenišovice, Bulovka – Osečná, Doksy B – Hodkovice.

17. kolo (2. – 3. dubna)
Frýdlant B – Pěnčín, Osečná – Doksy B, Hodkovice – Přepeře, Rozstání – Jenišovice, Hrádek B – Zákupy, Loko Česká Lípa – Bulovka, Mšeno B – Holany.

18. kolo (9. – 10. dubna):
Holany – Hodkovice, Přepeře – Osečná, Zákupy – Mšeno B, Pěnčín – Rozstání, Jenišovice – Hrádek B, Doksy B – Loko Česká Lípa, Bulovka – Frýdlant B.

19. kolo (16. – 17. dubna):
Bulovka – Pěnčín, Frýdlant B – Doksy B, Osečná – Holany, Hodkovice – Zákupy, Hrádek B – Rozstání, Loko Česká Lípa – Přepeře, Mšeno B – Jenišovice.

20. kolo (23. – 24. dubna)
Holany – Loko Česká Lípa, Zákupy – Osečná, Přepeře – Frýdlant B, Jenišovice – Hodkovice, Doksy B – Bulovka, Rozstání – Mšeno B, Pěnčín – Hrádek B.

21. kolo (30. dubna – 1. května)
Frýdlant B – Holany, Doksy B – Pěnčín, Bulovka – Přepeře, Osečná – Jenišovice, Hodkovice – Rozstání, Loko Česká Lípa – Zákupy, Mšeno B – Hrádek B.

22. kolo (7. – 8. května)
Holany – Bulovka, Zákupy – Frýdlant B, Přepeře – Doksy B, Pěnčín – Mšeno B, Jenišovice – Loko ´Česká Lípa, Rozstání – Osečná, Hrádek B – Hodkovice.

23. kolo (14. – 15. května)
Přepeře – Pěnčín, Frýdlant B – Jenišovice, Bulovka – Zákupy, Osečná – Hrádek B, Hodkovice – Mšeno B, Doksy B – Holany, Loko Česká Lípa – Rozstání.

24. kolo (21. – 22. května)
Holany – Přepeře, Zákupy – Doksy B, Pěnčín – Hodkovice, Jenišovice – Bulovka, Rozstání – Frýdlant B, Hrádek B – Loko Česká Lípa, Mšeno B – Osečná.

25. kolo (28. – 29. května)
Holany – Pěnčín, Přepeře – Zákupy, Frýdlant B – Hrádek B, Doksy B – Jenišovice, Bulovka – Rozstání, Osečná – Hodkovice, Loko Česká Lípa – Mšeno B.

26. kolo (4. – 5. června)
Zákupy – Holany, Pěnčín – Osečná, Hodkovice – Loko Česká Lípa, Jenišovice – Přepeře, Rozstání – Doksy B, Hrádek B – Bulovka, Mšeno B – Frýdlant B.

14. kolo (11. – 12. června)
Holany – Jenišovice, Přepeře – Rozstání, Frýdlant B – Hodkovice, Pěnčín – Zákupy, Bulovka – Mšeno B, Doksy B – Hrádek B, Loko Česká Lípa – Osečná.