To, co předvedli fotbalisté Doks, se hned tak nevidí.

Domácí favorit šel do vedení od 11. minuty gólem Hlubučka, jehož pak dvěma góly napodobil Miček, takže hosté v 68. minutě prohrávali už 0:3.

„Tenhle tým prokázal svoji vnitřní sílu, a proto do Hamrů pojedeme jen s tím, že si zápas užijeme," usmíval se před týdnem po vydřené výhře nad Železným Brodem (3:2) trenér Michael Šimek.

Velké Hamry - Doksy 3:3 (2:0)

Jeho slova se včera, po sedmdesáti minutách, potvrdila a naplnila. Doksy totiž znovu prokázaly onu vnitřní sílu a stejně jako proti Ž. Brodu, kdy prohrávaly 0:2, aby nakonec slavily tři body za výsledek 3:2, vezou z Hamrů bod za remízu 3:3, což při dílčím stavu 3:0 dvacet minut před koncem nečekal nikdo!

„Semkli jsme se a dokázali dát domácím tři góly, z toho jednu z penalty za faul na Davida Bečvaříka," říkal do telefonu při cestě z horké půdy ve Velkých Hamrech manažer dokského A-mužstva Martin Jurčik.

Za Doksy snižoval zmiňovaný David Bečvařík, poté proměnil penaltu na 3:2 Ondřej Picek, aby ten samý hráč v poslední minutě, kdy hosté zahrávali rohový kop, srovnal na konečných 3:3.

Svěřenci kouče Šimka již příští sobotu doma přivítají okresního rivala, Arsenal Česká Lípa, který v sobotu rozcupoval Bílý Kostel 5:0.

Takže už teď se můžou fanoušci těšit na derby u Máchova jezera!

Branky: 25. a 68. Miček, 11. Hlubuček - 74. Bečvařík, Picek 2. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 3:2. Diváků: 100.

Další výsledky krajského přeboru:

Hrádek - Skalice 2:0 (0:0)
Branky: 67. P. Rob, 71. Hovorka. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 3:2. Diváků: 150.

Česká Lípa - Bílý Kostel 5:0 (3:0)
Branky: 14. a 33. Kýček, 71. a 87. Vodrážka, 41. Hodač. Rozhodčí: Dujsík, ŽK: 4:2. Diváků: 150.

Semily - Sedmihorky 2:3 (1:0)
Branky: 27. Frolík, 77. Močkovský - 62. Kroupa, 71. Marek, 73. Beneš. Rozhodčí: Bahník, ŽK: 4:1. Diváků: 170.

Lomnice - Bozkov 1:0 (1:0)
Branka: 18. Zboroň. Rozhodčí: Horák, ŽK: 2:0. Diváků: 80.

Železný Brod - Mšeno 0:1 (0:1)
Branka: 35. Rozkovec z pen. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 0:2, ČK: T. Kotlár (ŽB). Diváků: 80.

Višňová - Frýdlant 4:1 (1:0)
Branky: 52., 54. a 69. z pen. Nosek, 4. M. Mazánek - 58. Štrbák. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 4:3, ČK: 45. Šena (F). Diváků: 550.

KP Libereckého kraje.Zdroj: Deník