Vyrovnaný první poločas přinesl náznaky šancí na obou stranách, avšak žádné gólové hrozby. Po změně stran měli první a hned gólovou šanci domácí. Mladíček Průcha vysunul Říhu, který přehodil gólmana. Vzápětí mohli hosté srovnat, ale Miček míč za záda nepustil.

V 80. minutě odcentroval Tomeš a Průcha ze sedmi metrů hlavou s přehledem skóroval. V 85. minutě ještě Miček trefil tyč hostující svatyně. „Přestože naše hra nebyla až tak dobrá, tři body z toho zápasu jsou pro nás velmi důležité,“ řekl trenér Hamrů Vladimír Mařas.

Branky: 61. Říha, 80. Průcha. Rozhodčí. Rais. ŽK: 2:1. ČK. 0:1 (67. Novotný) Diváků: 50.

I. A třída Liberec

5. kolo: Stráž n. N. - Lomnice 1:5 (1:2). N. Ves - Heřmanice 3:4 (2:2). Jilemnice – Česká Lípa B 4:2 (1:1). Bozkov – Košťálov 0:2 (0:1). Mimoň – Doksy 0:2 (0:1). V. Hamry – Skalice 2:0 (0:0). Lučany – Hejnice 0:0.

1. Doksy  5 4 1 0 12:4  13
2. Košťálov  5 3 1 1 15:6  10
3. Hejnice  5 3 1 1  9:6  10
4. Jilemnice  5 3 0 2 19:10  9
5. Vel. Hamry  5 3 0 2 12:9   9
6. Mimoň  5 3 0 2  7:6   9
7. Heřmanice  5 3 0 2 13:17  9
8. Nová Ves  5 2 2 1 11:10  8