Svor Sloup 2:1 (2:0)
Výstavní fotbal se hrál ve Sloupu, kde má svůj dočasný azyl Svor. Ten mohl o přestávce skoro již slavit, ale potom do té doby vedoucí tým tabulky přikoval soupeře na jeho polovinu, snížil a vzhledem k počtu gólovek měl minimálně na vyrovnání. Ani toho se však nedočkal. Branky: 20. Heřmánek Aleš, 31. Kořínek Libor 72. Kužel. Rozhodčí: Řezáč.

Brniště Noviny 1:0 (0:0)
Po zjištění dopoledního výsledku ze Sloupu byla motivace pro domácí vyhrát a dostihnout Sloup. Jenže nervozita na domácích kopačkách byla vidět. Opět chybělo několik hráčů, ale ti co hráli se snažili. Hosty podržel výborný brankář Uličný, který skoro všechno pochytal. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání a čekalo se, kdo udělá první chybu.

Obrany ale pracovali dobře a útočníkům se nedařilo překonat brankáře. Po hodině hry se blýskl domácí Kopecký Pavel střelou z dálky, která ale skončila na břevně branky hostů. Když už to vypadalo na remízu, přišel rohový kop v 83. minutě, který zahrával Kuchař. Na něj si naběhl nehlídaný Hruška a hlavou mezi rukama brankáře dal jedinou branku utkání. V závěru už to domácí ubránili a připsali si důležité body. Sestava Brniště: Gutkais - Zelenka M. - Luft Petr, Horáček J. Luft David - Kuchař, Stand P., Kopecký Michal, Kopecký Pavel - Hruška, Luft Pavel (Valenta, Brunc, Heršálek). Branka: Hruška. Rozhodčí: Bahník. Diváků: 70.

Bukovany B Kunratice 1:1 (0:1)
Poslední podzimní utkání na bukovanském hřišti se odehrávalo ve svižném tempu. Domácí měli opět problémy se sestavou a tak jim chvíli trvalo, než se na hřišti zorientovali. Hosté byli zpočátku pohyblivější a využívali dlouhých nákopů brankáře Trče k brejkům za domácí obranu. První gól vstřelili hosté ve 23. minutě Kadlecem, kdy se k němu odrazil špatně odkopnutý míč.

Hra se i nadále přelévala z jedné poloviny na druhou, šance měli i domácí, ale zklamala je koncovka. Po poločase se domácí do hostů obuli a nedali jim vydechnout. Ti se na domácí polovinu dostávali jen sporadicky. Jeden útok za druhým se valil na hostující branku, ale bez konečného efektu. Až v 77. zahrával standardní situaci Vetešník a domácí kapitán Hanykýř hlavou srovnal stav. Utkání dobře odřídil rozhodčí Jánský. Branky: Hanykýř - Kadlec. ŽK: 4:3.

Lindava Žandov 3:2 (1:1)
Dva vlastní góly si dali Lindavští v duelu se Žandovem, který hrál od 60. minuty bez vyloučeného gólmana. Tento jinak vyrovnaný zápas rozhodl patnáct minut před koncem domácí Laurin. Branky: Moravec Marek, Sukovatý, Laurin 2x vlastní. Rozhodčí: Paulus. ČK: 0:1.

Pertoltice Okna 2:5 (1:3)
Nováček z Pertoltic si v prvních 15 minutách vytvořil územní převahu, ale nevytěžil z ní nic, ba naopak třikrát inkasoval. Hosté pak měli další šance a dvě z nich proměnili. Branky za hosty: Salač 3, Svoboda 2. Rozhodčí: Kapoun.

Zbývající výsledky: Cvikov B Dubnice 1:1 (0:0)

Hor. Libchava Holany 3:1 (0:1)