Na druhé příčce se ztrátou šesti bodů je Sparta Sosnová, která přivezla povinné tři body z Tuhaně. V tomto 19. kole si parádně zastřílely Pertoltice proti poslední Horní Libchavě.

Cvikov B - Lindava 4:1 (1:1)

Vyhecované derby přineslo parádní fotbalovou podívanou. Domácí tým šel do vedení zásluhou Stehlíka, Lindava brzy vyrovnala a zanedlouho mohla vést, protože Nýdrlův průnik zastavil gólman Machačný jen za cenu faulu, tudíž se kopala penalta. Na tu se do domácí svatyně postavil hráč z pole Patrik Tóth, jenž pokus hostujícího exekutora vystihl!

Do druhé části vystoupila Lindava náporem, který však trval jen deset minut, a pak již otěže zápasu převzali hráči cvikovské rezervy, když třemi trefami utkání rozhodli.

Branky za domácí: Vacek 2, Stehlík, Paštika. Rozhodčí: Ujka.

Mimoň B - Kunratice 5:0 (2:0)

Na jaře tápající Kunratice mohou být rády, že dostaly jen pět gólů, protože Mimoň měla ještě další šance.

Branky: Böhme 3, Feher, Špaček. Rozhodčí: Táborský. Diváků: 90.

Pertoltice - Horní Libchava 7:1 (3:0)

Pertoltičtí potřebovali bezpodmínečně dohnat bodovou ztrátu z úvodních kol, a tak nastoupili na hřiště s jednoznačným cílem. Utkání měli jasně ve své moci a soupeř se dostával do útoku jen sporadicky. Tři body tak jednoznačně zůstaly doma.

Branky domácích: Novák J. 3, Kolda 2, Smolej, Lupoměský D.

Tuhaň - Sosnová 0:3 (0:0)

Kdyby domácí celek v I. poločase proměnil své šance (Černý, Hanuš, Šimon), měla by Sosnová starosti. Ale nestalo se, hosté po pauze zlepšili hru a třemi góly nenechali nikoho na pochybách, že je jejich cílem postup.

Branky: Sameš, Kolínský, Fulier. Rozhodčí: Řezáč.

Okna - Blíževedly 4:1 (2:1)

Branky: Kubálek 2, Mádl, Svoboda - Šponiar. Rozhodčí: Otčenášek. Diváků: 30.

Zahrádky - Polevsko 1:3 (0:2)

Loko Česká Lípa B - Brniště 1:0 (0:0)

Noviny - Bukovany B 0:1 (0:0)

close Okresní soutěž Českolipska. zoom_in

Příště se hraje:Blíževedly - Mimoň B, Kunratice - Noviny, Bukovany B - Loko Česká Lípa B, Brniště - Zahrádky, Polevsko - Pertoltice, Horní Libchava - Cvikov B, Lindava - Tuhaň, Sosnová - Okna