Nepotvrdily se tak některé spekulace, že by právě on měl z mimoňské Letné v létě odejít. V těchto dnech se totiž vyrojily některé informace, že Šimek zamíří k Máchovu jezeru do konkurenčních Doks, kde na vlastní žádost po „nepostupové“ sezoně v I. A třídě údajně ukončil angažmá lodivod Milan Bubla.

„Hned po soutěžním ročníku jsem jasně řekl, že chci v Mimoni pokračovat. Navíc, prosím vás, nikdo z dokského vedení mě ani nekontaktoval! Takže pokud máte od někoho takovouto informaci, tak narovinu říkám: je to lež, protože já minimálně na celou další sezonu zůstávám v Mimoni. Tedy pokud bych ovšem nedostal nějakou zajímavou nabídku z druhé ligy,“ reagoval s úsměvem v úterý odpoledne na otázku Českolipského deníku trenér Šimek.

Ten zároveň potvrdil, že s týmem zahájí letní přípravu 19. července, přičemž v rámci ní Jiskra odehraje čtyři přátelská střetnutí: Bakov nad Jizerou, Nový Bor, Vilémov a Rumburk.

„Do týmu by se mělo zapojit několik místních dorostenců, kteří se jeví jako velmi šikovní a do budoucna i perspektivní hráči,“ doplnil včera dobře naladěný kouč Michael Šimek, jehož tým v nedávno završeném ročníku I. A třídy obsadil nečekaně solidní čtvrté místo.