Začátek soutěže Starým Splavům příliš nevyšel (dvě porážky), ale od třetího kola už nepoznaly hořkost porážky, což je vyneslo na čtvrté místo.

Chrastava – St. Splavy 0:2 (0:0)

To, že domácí po prvém poločase neprohrávali, mohou poděkovat svému gólmanovi, který chytil několik vyložených šancí. Nejdříve Zdich nechal střelou zpod velkého vápna vyniknout brankáře a pak také Hábel, jehož hlavička si také nenašla cestu do branky. Hráči Chrastavy měli spíše jen náznaky šancí.

„Ve druhém poločase jsme začali více běhat, hrát více po zemi a přidali jsme také na důrazu,“ říká trenér Starých Splavů Kamil Šourek. Jeho tým se dostal do spousty šancí (Vovčuk, Chlumecký, Šiner), ale zatím nebyl schopen některou z nich proměnit. To se změnilo v poslední desetiminutovce, kdy se hostům podařilo vstřelit dva góly. První po akci Pergl, Chlumecký, Šiner, druhý po kombinaci Vovčuk, Pergl, Chlumecký, Pergl, Vovčuk. „Musím pochválit obranu včetně brankáře Halgaše,“ dodává trenér.

Branky: 80. Šiner, 82. Vovčuk. Rozhodčí: Trdla. Žl. k.: 4:2. Staré Splavy: Halgaš – Miler, Jelínek, Štikar, Treutner – Pergl, Zdich (89. Vaněk), Balvín, Hábel (46. Vovčuk) – Šiner, Chlumecký.