Jablonné - Bílá 1:2 (0:1)

Na úvod měli mírnou převahu domácí. V 15. minutě ale nasadil k průniku Kauška, který byl ve vápně sražen, a kopala se penalta. Jenže Imrich ji kopl doprostřed, kde stál brankář! Ve 30. vysunul Imrich Müllera a ten nasadil gólmanovi jesle - 0:1. Také ve II. půli pokračovala nakopávaná z obou stran a v 55. domácí Zeidler vyrovnal. Bílá viděla šanci na body, a proto začala více útočit.

V 63. se do centru opřel Müller a jeho volej skončil u tyče na 1:2. Hosté dost faulovali a žluté na jejich straně přibývaly. V závěru Zelinka srazil ve vápně domácího Zeidlera a byla z toho penalta. Ale ani domácí ji neproměnili. Přišlo ještě pár závarů, navíc v 90. běžel Ludvík sám na gólmana. Pěknou střelou sice domácího gólmana překonal, ale ta skončila na břevně.

Branky: 55. Zeidler - 30. a 63. Müller. Rozhodčí: P. Černý, ŽK: 7:8. Diváků: 50.

Staré Splavy - Hrádek B
4:1 (3:1)

V bojovném a herně vyrovnaném utkání se první prosadili domácí hned v 7. minutě. Hosté měli řadu šancí, jenže jen jedna z nich byla využita Konrádovou dorážkou na 1:2. Ale hned za minutu domácí opět vedli o dvě branky. Hosté při šancích a závarech nepřekonali výborného gólmana. Po vyloučení domácího hráče měli deset minut přesilovku, jenže v době největšího tlaku přišel brejk Splavů a pojišťovací čtvrtý gól.

Branky: 7. Miler, 21. Pergl, 23. Bečvařík, 85. Jantač - 22. Konrád. Rozhodčí: Rozkovec, ŽK: 4:4, ČK: 80. Pergl. Diváků: 40.

Horní Police - Raspenava
1:1 (0:0)

Raspenavští i Hornopoličtí měli v I. půli několik šancí, a však bez efektu. V 70. po dlouhém výkopu brankáře a chybě v obraně šel sám na branku Benda, jenž nedal Farkašovi šanci - 1:0. Domácí se neradovali dlouho, hned minutu poté byl ve vápně sražen Michal Zeman a nařízenou penaltu proměnil Vancl na 1:1. Police pak zahrávala šest rohů za sebou, ale bez úspěchu. A tak body se dělily.

Branky: 70. Benda - 71. Vancl z pen. Rozhodčí: Barcuch, ŽK: 1:1. Diváků: 70.

Stráž p. R. - Rozstání
1:4 (0:1)

Hosté zaskočili domácí v 6. minutě, kdy Passian vyslal do brejku Hrubeše a ten rozvlnil síť favorita. Stráž hrála dobře, ale Rozstání se úspěšně bránilo a podnikalo brejky. To mu vycházelo do 57. minuty. Trestný kop domácí Čonka poslal na hlavu Synka a ten z malého vápna srovnal skóre. Za čtyři minuty mělo výhodu trestného kopu Rozstání. Pasian je na tyto kopy odborník a jeho rána ze 26 byla gólová.

Za dalších osm minut si Passian stejný kop s úspěchem zopakoval a jeho Rozstání vedlo 3:1. Domácím se podlomila kolena a po centru Pomeisla a nůžkách Čihuly bylo neuvěřitelných 4:1. Hosté podali bojovný a zodpovědný výkon a odvezli si zaslouženě všechny body.

Branky: 57. Synek - 61. a 69. Passian, 6. Hrubeš, 70. Čihula. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 2:3. Diváků: 80.

Chrastava - Dubice 3:2 (2:1)

Domácí zaspali začátek a v 7. minutě po rychlé rozehře soupeře inkasovali. Chrastava se postupně dostala do tempa a s brankářem Frankem z neregistrovaných dokázala po centru a hlavičce Rozmajzla vyrovnat. Za deset minut byl blízko branky Vávra, jenže střelu zastavila tyč, takže ho zastoupil dorážející Jahoda.

Vávra měl zřejmě nazuty obráceně kopačky, protože po hodině hry opět nastřelil tyčku. V 63. zlepšil náladu Chrastavy Rozmajzl, který využil přihrávku Mazánka na 3:1. Přesto ve vyrovnaném boji hosté snížili, a to střelou ze 22 metrů. V posledních minutách se Dubice snažila ještě vyrovnat, ale domácí si náskok pohlídali.

Branky: 29. a 63. Rozmajzl, 39. Jahoda - 7. Hájek, 70. Gorol. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 2:3. Diváků: 50.