Stráž pod Ralskem - Rynoltice 4:0 (2:0)

V první polovině byli aktivnější Rynoltičtí, ovšem ze své územní převahy nic nevytěžili. Naopak ve 32. minutě po akci Bukáčka a Radima Věcheta přesnou trefou otevřel skóre Kouba, devět minut poté tvrdě vystřelil Zdeněk Brož a bylo to 2:0.

Po změně stran se hra vyrovnala, ale góly padaly jen do sítě Rynoltic. V 55. minutě potvrdil roli kanonýra Radim Věchet, který zvýšil na 3:0, a ten samý hráč pak proměnil nařízenou penaltu za faul hostujícího Vacka na Bukáčka 4:0.

„Zápas svůj účel splnil, bylo to kvalitní střetnutí, kterým oba týmy zakončily soustředění v heřmanickém areálu. Naši kluci se těsně před duelem ještě proběhli po místních hvozdech, a tak měli v nohách sedm kilometrů," uvedl pro Českolipský deník lodivod Rudolf Věchet (na snímku), jenž si přípravu mužstva pochvaluje.

„Bylo to doslova famózní soustředění. To, co v Heřmanicích majitel České hospody Zdeněk Kobryn vybudoval, je už pomalu impérium, protože k dispozici jsme měli doslova všechno, co uspokojí každého sportovce, a navíc tradičně vynikající kuchyň s příjemnou obsluhou. Za to musíme panu Kobrynovi znovu poděkovat," dodal kouč Věchet.

Branky: Věchet Radim 2 (1 z pen.), Kouba, Brož Zdeněk. Rozhodčí: Ujka. Diváků: 50.

Sestava Stráže: Lahůlek - Věchet Tomáš, Vogt, Jeník, Podroužek, Olbrich, Kotek Tomáš, Kouba, Bukáček, Věchet Radim, Brož Zdeněk. Trenér Rudolf Věchet.