Víkendové zápasy ve II. třídě OP fotbalu lahodily oku fanouška, protože padalo hodně gólů, a to 41! O sedm branek na svém střeleckém kontě si polepšily vedoucí Zákupy, druhá Dolní Libchava a také Skalice. Tyto týmy totiž vyprovodily soupeře domů s jasnými debakly.

Polevsko - Loko Česká Lípa 2:5 (0:2)

Lokomotiva byla po celý zápas fotbalovějším týmem a zaslouženě zvítězila.

Branky: Veťka, Marušák Horáček V. 3, Horáček M. 2. Rozhodčí: Jánský. Diváků: 50.

Sloup - Kamenice 1:1 (0:1)

Zápas byl odehrán zároveň jako čtvrtfinále okresního poháru. Do trháku šla Kamenice, ale poté se hra vyrovnala a stejně tak se srovnalo skóre. O tom, kdo postoupí do semifinále, rozhodly penalty: raduje se Kamenice.

Branka za domácí: Bezouška.

Dolní Libchava - Brniště 7:2.Dolní Libchava - Brniště 7:2 (4:2)

Hosté přijeli pouze s osmi hráči, takže domácí měli svou roli hodně usnadněnou. Dvacet minut před koncem sudí Hamada utkání předčasně ukončil, a to kvůli nedostatečnému počtu fotbalistů Brniště na hřišti.

Branky za domácí: Kukal 2, Koros 2, Balvín, Dušánek, vlastní. Rozhodčí: Hamada.

Skalice B - Zahrádky 7:1 (4:1)

Domácí rezerva už po 18 minutách vedla 4:0, tudíž o výsledku bylo rozhodnuto brzo. Zahrádky výsledek korigovaly z nařízené penalty.

Branky Skalice: Hlavinka 2, Kohout, Půlpán, Daniel, Takáč, Hnízdil (z pen.).

Zákupy - Kravaře 7:0 (3:0)

Lídr tabulky na svého soupeře vlétl a po 45 minutách nebo co řešit, zvláště když po hodině hry byl vyloučen hostující Řehák za údajnou urážku rozhodčího Klimta.

Branky: Štummer Jos. ml. 2, Březina 2 (1 z pen.), Miklovič 2, Serdel. Rozhodčí: Klimt, ČK: 61. Řehák (K).

Kamenický Šenov - Stružnice 2:2 (1:1)

Nový Oldřichov - Dubá 2:2 (2:0)

Branky za domácí: Nemlein, Veselý.

Středeční dohrávky (8. května):

Zahrádky - Sloup 2:2

Loko Česká Lípa - Brniště 4:2 (1:1). Branky: Matys, Kostůň, Volešák, Beneš - Stand P. 2. Rozhodčí: Hamada.

Dubá - Dolní Libchava 1:0 (1:0). Branka: 31. Porsch. Rozhodčí: German st., ŽK: 5:2, ČK: 70. Lodinský M. (D). Diváků: 100.

Kamenice - Zákupy 2:3 (1:2). Branky: Serdel J. 2 - Miklovič, Štummer Jar., Březina. Rozhodčí: Mengr.

Nový Oldřichov - Skalice B (ukončeno za stavu 1:0 kvůli přívalovému dešti). Branka: Věchet.

Polevsko - Kamenický Šenov 0:4 (0:3). Branky: Holeščák 2, Doležal, Nemlein P.