Stružnice udolala Sosnovou

Nový Bor - Novoborský turnaj pokračoval čtvrtým kolem. Byly však odehrány pouze dva zápasy

9.2.2011

Dva zápasy čtvrtého kola byly sehrány b rámci novoborského zimního turnaje . V jednom z nich podlehla Sosnová Stružnici 1:4. Vlevo střílí sosnovský Karlík, jemuž míč blokuje Marek Sokol.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Pouze dvě utkání byla odehrána o víkendu v rámci 4. kola zimního fotbalového turnaje v Novém Boru. Důvodem bylo již v Deníku avizované onemocnění většiny hráčů Zahrádek, proto se jejich střetnutí s Dolní Libchavou odložilo. Ve zbývajících duelech si poradila Stružnice se Sosnovou a Sloup zvítězil na dorostem Skalice. Dnes se od 17 hodin dohrává zápas mezi domácími dorostenci a Horní Policí.

SK Sosnová - Stružnice 1:4 (1:2)

První sobotní zápas byl nejméně dvacet minut vyrovnaný. Stružničtí se snažili ovládnout hru, ale Sosnová jim byla nepříjemným soupeřem, protože Ladra s Karlíkem byli základem jejich hry. V 7. minutě měla Sosnová gólovou šanci, ovšem brankář byl na místě.

Pak zase Stružnice rychle a dobře kombinovala, ale zakončení selhalo. V 18. minutě pálila Sosnová z trestného kopu těsně nad branku. Ve 23. přišel první gól, a to z penalty, kterou Dynamo proměnilo 0:1. Deset minut před přestávkou to bylo o dva góly, jenže hned záhy Sosnová snížila na 1:2.

Ve druhé půli se začala střelecky prosazovat Stružnice, která zvýšila na 3:1, nicméně ani Sosnovští se nenechali zahanbit a statečně bojovali. V koncovce se jim ale nedařilo, proto přišel trest v podobě čtvrtého gólu v jejich síti.

Skalice dorost – Sokol Sloup 0:3 (0:3)

Dorostenci ze Skalice doplněni o několik hráčů z „béčka“ se snažili se soupeřem držet krok. Sloup měl lepší držení míče, postupem času zpřesnil přihrávky a ve 20. minutě se ujal vedení - 0:1. Do poločasu přidali hráči Sokola ještě dvě branky (0:3). Do druhé části nastoupilo úplně jiné mužstvo Skalice s jiným herním systémem. Skaličtí Sloupu již nedovolili tak lehce pronikat před branku, proto se už skóre z první půli nezměnilo.

9.2.2011 VSTUP DO DISKUSE
Stráž pod Ralskem - Košťálov 1:4 (0:1).
8

Výsledkový servis nejen z fotbalu

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa.

Nemocnice plánuje nákladné investiční akce. Hledá podporu u obcí

ANKETA: Měla by budoucí vláda pevně stanovit termín přijetí eura?

ANKETA: Snížili byste počet poslanců a senátorů?

Skalice potvrdila první místo

Skalice - Také fotbalisté SK Skalice prodloužili vítěznou šňůru, která se jim v krajském přeboru prodloužila na pět zápasů.

ANKETA: Zrušili byste imunitu poslanců?