Svor – V. Valtinov B 3:2 (0:0)
Svoru vyšel 2. poločas, kdy v 50. (Jahvodka P.) a 52. min. (Vik) vedl 2:0. Jenže hosté po hodině hry srovnali, a tak tři body museli domácí doslova vydřít. V 86. se trefil Koutenský. Rozhodčí Jankech.

Jablonné – Cvikov B 1:5 (0:3)
Branky: Nemeš (PK) – Jankech 2, Baláž, Kaiser, Houžvička.

Kunratice B – N. Oldřichov 1:3 (1:1)
Na podmáčeném povrchu se hrál oboustranně útočný fotbal, ve kterém byli hosté šťastnější. Jedinou branku dal z penalty po zranění návrátivší se Jakub Linger.

Noviny – Bukovany B 3:1 (1:0)
První poločas se hrál pouze na branku hostí a bylo jen otázkou času a skóre, jak skončí. Po změně stran domácí přidali dvě branky. Bukovanští však čestným golem s ojedinělého útoku snížili. Branky: Istomín 2, Žaloudek, za hosty Trč. Rozhodčí Rác. Diváků 30.

Zbývající výsledky: Pertoltice – Ralsko 6:1, Sloup – Dubnice B 3:0.

13. Jablonné B  15  2 1 12 23:47  7
Příští kolo: V. Valtinov B – Noviny, Bukovany B – Kunratice B, N. Oldřichov B – Sloup, Dubnice B – Pertoltice, Ralsko – Hor. Libchava, Cvikov B – Svor.