Kategorii U 9 ovládli mladí fotbalisté z Jiskry Mimoň, kteří ovládli kategorii U9. „Byl to první zimní halový turnaj, který jsme vyhráli,“ řekl jeden z trenérů vítězného týmu Tomáš Vrba, který si cenil výher nad většími kluby. „Porazit Varnsdorf či Jablonec je pro nás velký úspěch,“ podotýká mimoňský lodivod, který sympaticky podotkl, že jeho tým měl i štěstí.

Kromě zmiňovaných celků se povedlo Mimoňským porazit i týmy z Děčína, Mladé Boleslavi či České Lípy. Odjížděli tak v roli neporaženého družstva a ještě s dobrým pocitem z kvalitně uskutečněného turnaje. „Bylo to tu perfektně zorganizované,“ dodává Vrba.

Stejná slova šla i z úst trenéra Hrádku nad Nisou Ondřeje Holečka, kterého si fotbaloví fanoušci pamatují jako oporu slavného období Arsenalu Česká Lípa. „Ti kluci tento turnaj dělají velmi dobře, je tu hezké prostředí, pěkný areál,“ říká tento šikovný útočník, který ještě ukazuje své kvality v krajském přeboru.

I když jeho tým skončil v kategorii U9 na pátém místě, nedělal z toho Holeček samozřejmě žádnou vědu. „Hlavní je, aby si kluci tyto turnaje užili, měli z nich radost a využili je ke zlepšování se.“ Při zmínce o Arsenalu hned poznamená, že to byly moc hezké časy. „Byly to jedny z nejhezčích okamžiků mé kariéry," podotýká Ondřej Holeček.

Ale zpět k turnaji, který měl oficiální název Zákupy cup. Konečné pořadí "devítek" mělo tuto podobu.

U9: 1. Jiskra Mimoň, 2. FA Jablonec, 3. FAPV Děčín, 4. Sporting Mladá Boleslav, 5. Hrádek nad Nisou, 6. Lokomotiva Česká Lípa, 7. Sokol Pěnčín, 8. FK Varnsdorf.

Nejmladší kategorii U8 ovládl Varnsdorf, který za sebou nechal Arsenal Česká Lípa a FK ústí nad Labem. Tým od hranic s Německem ostatní celky jasně převyšoval, což dokládají výsledky jako 5:1, 6:0 či dokonce 8:0 nebo 9:0!

U8: 1. FK Varnsdorf 24, 2. Arsenal Česká Lípa 16, 3. FK Ústí nad Labem 9, 4. Sporting Mladá Boleslav 6, 5. Lokomotiva Česká Lípa 4.

Nejvýše v kategorii U10 se "vyšplhaly" Teplice. Hned za nimi skončila Jiskra Mimoň, která dokázala, že má ve svém klubu spoustu nadějných a šikovných malých fotbalistů. Bronz bral Turnov.

U10: 1. Junior Teplice 15, 2. Mimoň 10, 3. Turnov 9, 4. Ústí nad Labem 7, 5. Mladá Boleslav 3, 6. Vesec 0.

Mezi "jedenáctkami" byli nejlepší kluci z Děčína. Druhé místo patřilo Litoměřicku a třetí příčku bral Arsenal Česká Lípa.

U11: 1. Junior Děčín 18, 2. Litoměřicko 11, 3. Arsenal Česká Lípa 8, 4. Rapid Liberec (12)  7, 5. Turnov 6, 6. Rapid Liberec (11) 5, 7. Spartak Žandov 2.