Tři zápasy šestého kola zimního turnaje na umělém trávníku v Novém Boru přinesly tříbodovou radost pro hráče Horní Police, Zahrádek a Dolní Libchavy. Dohromady v tomto dějství padlo čtrnáct branek.

Sloup – Zahrádky 1:2 (1:1)
Rušný fotbal s řadou fotbalových soubojů a se snahou obou mužstev dát důležitý první gól. To se povedlo ve 33. minutě Sloupu. Zahrádky dobře kombinovaly a za tři minuty se dočkaly vyrovnání na 1:1. Rozhodující moment utkání přišel ve 48. minutě. Pilař dostal míč pár metrů od půlící čáry, následoval rychlý sprint a přesné zakončení - 1:2.

Skalice B – H. Police 1:5 (1:2)
V úvodu duelu ale šanci Skalice měla, jenže nevyužila ji, a tak postupně začali hru ovládat hráči z H. Police. Po jejich první brance dokázali Skaličtí srovnat na 1:1, ovšem ve druhém dějství pálila ostrými už pouze Police (Kalina 4, Benda).

Jestřebí/Sosnová – D. Libchava 1:4 (1:1)
Zajímavý zápas z obou stran se hrál po celých devadesát minut. Jestřebí i Sosnovou zastupoval stejný počet hráčů v tomto spojeném týmu. Ve 27. minutě se ideálně trefil libchavský Koros a poločas skončil 0:1. Ve druhém poločase už střílela přesně jen Libchava a u všech branek byl nestárnoucí Josef Šiner, který nejprve pěknou přihrávkou uvolnil do ideální šance Kaňkovského - 0:2.

V 70. soupeř korigoval na 1:2, avšak zanedlouho to byl opět Šiner, který oslovil Havelku, aby změnil gólový stav na 1:3, a pět minut nato stanovil sám Šiner konečný výsledek zápasu na 1:4.

Další přípravná utkání hraná v N. Boru: Bukovany – Skalice A 1:1, N. Bor dorost – Lindava 0:1.