Svá úvodní vítězství si připsala Horní Police, která zdolala Polevsko 1:0, Spartak Dubice si poradil s dorostem Nového Boru v poměru 3:0, FC Jestřebí v zápasové přestřelce udolal Markvartice 4:3 a Sokol Sloup zvítězil 2:1 nad Starým Šachovem.

Příští kolo se hraje o víkendu, pouze úvodní sobotní zápas brzy ráno mezi Jestřebím a Polevskem byl kvůli silným mrazům přeložen na 18. března od 13 hodin.

Polevsko – Hor. Police
0:1 (0:0)

Úvodní zápas připadl na účastníka okresního přeboru z Polevska a Horní Polici (I. B třída). Utkání se hrálo v dobrém tempu a bylo vidět, že hráči již mají nějaké lednové fyzické dávky v těle. V průběhu zápasu se více snažili o kombinaci hráči Police, Polevsko odpovídalo nečekanými výpady. Druhý poločas byl ve stejném pojetí i stylu.V 53. minutě se pohnulo skóre, a to na stranu Sokola 0:1. To už pak hráči jedné ani druhé strany nedokázali změnit a H.Police si tak na své konto připsala tři body. Zápas řídil rozhodčí Jakub Ujka.

FC N. Bor dorost – Dubice
0:3 (0:2)


Domácím dorostencům tento zápas moc nevyšel, i když se snažili dobře koncentrované hráče Spartaku napadat v jejich kombinaci, ale to nestačilo. Zejména, když se Spartak dostal do vedení. Domácí obrana měla několik okének a toho Dubice dokázala využít.V prvním poločase v domácí brance zabránil několika střelám dobrými zákroky Koldovský a ve druhém Zadražil. V útoku se snažili Halbich i Studnička. Prvně jmenovaného vychytal několika dobrými zákroky nestárnoucí gólman Hruška. Branky: 15. Pětioký, 36. Kovački, 70.Vodrážka. Zápas řídil J. Mengr.

Jestřebí – Markvartice
4:3 (0:2)


Na góly jednoznačně zajímavý zápas, když v prvním poločase se o to postaral nováček turnaje z Markvartic (okr. Děčín). Ten dokázal svěřence Pavla Koláře docela překvapit a hlavně jej určitě překvapili jeho hráči tím, kolik šancí neproměnili, i proto soupeř po první půli vedl o dva góly. Ve druhé pak Jestřebí předvedlo stíhací jízdu a od 60. do 65. minuty rázem bylo vyrovnáno 2:2. Hned nato Markvartice přidaly na 2:3. V 78. min. bylo opět vyrovnáno na 3:3 a v 85. Jestřebí otočilo vývoj zápasu ve svůj prospěch na 4:3. Rozhodčí Řeháček st.

Sloup – Stružnice/ St. Šachov
2:1 (2:0)


Mezi přihlášeným klubem Dynamem Stružnice a TJ Starý Šachov došlo k dohodě, že se budou v zápasech zimního turnaje střídat. Proto v neděli na utkání proti Sloupu nastupoval Starý Šachov. V první části utkání oba soupeři bojovali dá se říct muž proti muži a brankáři proto neměli moc zákroků. Za Sloup se do branky postavil J. Hruška, kterému dal mateřský klub souhlas a byl oporou. Poločas skončil bez branek 0:0. V 50. minutě předvedl dubický gólman své nestárnoucí umění a bravurně vychytal trestný kop Šachova zpoza vápna. Pak se začaly rodit šance. V 63. minutě se prosadil Kužel a Sloup své vedení ještě potvrdil druhou brankou v 65. minutě. Šachov ovšem nerezignoval a brankový poměr změnil v 71. minutě – 2:1. V 76. minutě mohlo být srovnáno, ale druhý gól nebyl uznán pro ofsajd. To pak znamenalo, že Sloup své vedení udržel až do konce, čímž vybojoval 3 body. Branky vítězů: 63. Kužel, 65. Šup. Rozhodčí Mengr.