Ta byla rozdělena do dvou základních skupin, z nichž se pak vytvořili soupeři pro zápasy o celkové pořadí. Vítězem se nakonec stali žáci Kněžmostu, kteří ve finále zdolali 1:0 Nový Bor. Třetí příčku vybojoval tým Cvikova, se čtvrtou pozicí se museli smířit starší žáci Velkého Valtinova.

Družstvo pořádajícího klubu, Loko Č. Lípa, nakonec obsadilo předposlední sedmé místo, když v základní skupině skončilo na 3. pozici. Poté v semifinálové skupině prohrálo s Roudnicí nad Labem těsně 3:2, a tak se svěřenci Lukáše Piršela museli smířit s bojem pouze o předposlední místo, a to proti Sportingu Mladá Boleslav. Tento bezbrankový duel Českolipští nakonec dotáhli do vítězného konce, když vyhráli na penalty v poměru 3:1.

„Chci poděkovat šéftrenérovi mládeže Jaroslavu Albrechtovi, který celý turnaj zorganizoval. Mrzí mě, že se nám nepodařilo probojovat alespoň do bojů o medaile, protože naši kluci měli určitě na víc,“ přiznal trenér Piršel.

„Děkujeme týmům, ale také divákům, pánům rozhodčím Řezáčovi a Nguyenovi za hladký průběh a také městu Česká Lípa za podporu turnaje z Programu na sportovní akce,“ doplnil Jaroslav Albrecht.