Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen David Halbich. Brankář turnaje byl Kuba Vacek, který nakonec zvítězil o chlup před famózním Petrem Jantačem. Nejlepším hráčem byl zvolen Karel Kaňkovský, který finále rozhodl hattrickem. Sympaťákem turnaje byl jednohlasně zvolen Tomáš Burian.

Po celou dobu turnaje byla otevřená naše hospůdka, kde Jirka Istomin servíroval pro všechny účastníky famózní gulášek, který si pochvalovali všichni hráči.

Gulášek, na kterém se všichni moc pochutnali.Gulášek, na kterém se všichni moc pochutnali.Zdroj: archiv pořadatelůCenu sympatie si odneslo družstvo Nagano, které se stejně jako ostatní mančafty, prezentovalo po celou dobu turnaje skvělým chováním a přístupem.

„Atmosféra po celou dobu turnaje byla skvělá a zasloužily se o to všechny týmy. Všem patří velký dík a na všechny se těším příští rok. Speciálně chci pak poděkovat Charlie Clubu a rodině Pekařových bez kterých by turnaj neslo zorganizovat,“ řekl organizátor akce Martin Válek, který zahájí zimní přípravu v českolipském Arsenalu.

„Pravděpodobně k tomu dojde. Jsem v kontaktu a uvidíme, ale na Mimoň nezanevřu. Mám tu rozdělenou práci. Silvestrovský kapr se vydařil a příště se na vás v podobném termínu opět všichni těšíme,“ dodal.