Lomnice - Stráž pod Ralskem 1:1 (0:0)

Domácí Lomnice si vypracovala v prvních pěti minutách dvě šance, ale hostující obrana nekapitulovala. V 36. min. kopali hosté roh a hlavička R. Věchta šla těsně nad, o pět minut později Lebduškova střela olízla tyč. Také ve 2. poločase se domácí nastěhovali před bránu Pavlíčka, který po jedné střele pohotovým zákrokem míč vytěsnil na roh.

V 65. domácí Koudelka nastřelil spojnici tyče a břevna, takže Stráž měla štěstí. Osobní strážce kanonýra R. Věcheta domácí Kraus se od hostujícího útočníka celý zápas nehnul, když rozhodčí Linhart odpískal v 80. min penaltu, nezabránil mu v tom, aby ji proměnil 0:1.

Pět minut před koncem začala hrát Lomnice vabank, a proto záhy šli Čonka a Věchet sami na branku, jenže svoji velkou šanci pohřbili. A přišel trest. V 91. min kopali domácí standardku, míč spadl na zátylek Koudelkovi, jenž poněkud nechtěně překonal Pavlíčka 1:1.

Branky: 90 (+2). Koudelka 80. - Věchet R. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 2:1. Diváků: 90.

Stráž: Pavlíček - Tschervenka, Synek, Lebduška, Moravčík, Věchet T., Věchet R., Bukáček, Čonka, Novák, Varga. Trenér Rudolf Věchet.

Frýdlant - Mimoň 9:1 (2:1)

Úvodní půlhodina zápasu mezi Frýdlantem a Mimoní rozhodně nevypadala na to, že by hosté odjeli s porážkou, natož nějakým debaklem.

Mimoňští, přestože jim chyběli čtyři hráči základního kádru (Košek, Winzig, Šiška, Feher), totiž ovládli hřiště a jejich převahu potvrdil vedoucí gól Eichlera. To bylo v době, kdy musel opustit hřiště Roman Leitner, jenž si poranil koleno. Za chvíli Votápek nastřelil břevno a vše se zdálo být O.K.

Ve 36. minutě však domácí snadno vyrovnali: míč za obranu směřoval na Plesara, proti němuž vyběhl gólman Michálek a přihrávku chytil. Jenže balón mu školácky vypadl z náruče a Plesar neměl problém 1:1. Chvíli před poločasem vystřelil Plesar na Michálka a od něj odražený míč poslal znovu do sítě 2:1.

Po změně stran byla nepřítomnost zkušených hráčů Jiskry více než patrná, ti mladší očividně fyzicky odpadávali, a tak si domácí postupně vylepšovali skóre. „Výkony některých jedinců mě velice zklamaly. Měli možnost dokázat, že se chtějí do základního kádru dostat, místo toho ale předvedli úplný opak," netajil své rozladění mimoňský kouč Bohuslav Najman.

Branky: 36. a 44. Plesar, 68. a 90. Coufal, 56. Jelínek, 63. Kutílek z pen., 71. Lopuszynski, 84. Marek, 88. Řepa - 19. Eichler. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 1:4. Diváků: 90.

Mimoň: Michálek - Král, Leitner (15. Kolda), Polák, Eichler - Votápek, Vokřínek, Hanoušek, Sodomka, Sutr - Špaček. Trenér: Bohuslav Najman.

Mírová - Cvikov 2:1 (1:0)

Náročné utkání sehráli hráči Mírové na domácím hřišti. V úvodu zápasu měl více ze hry Cvikov. Šance Kuběje a Jiráka ale pochytal brankář Jiří Jíra. Mírová se dlouho nemohla dostat do tempa a chytla utkání za pačesy až ke konci poločasu. V 37. minutě hostující gólman vyrazil bombu Marka Jíry a Tokan následně nezamířil přesně.

O pět minut později ale využil Beneš chyby gólmana, vypíchl mu míč a otevřel skóre. Ve druhém půli se obraz hry nezměnil. Pokračoval boj především ve středu hřiště a rozhodčí udělil spoustu žlutých karet. Čtvrt hodiny před koncem pak rozjeli akci domácích středopolaři Jíra s Krejčíkem, míč se dostal až k Plátkovi a novic z Malé Skály zdvojnásobil náskok Mírové.

Konečný účet zápasu v závěru stanovil Jirák, jenž se trefil po krásném voleji.

Branky: 43. Beneš, 77. Plátek 89. Jirák. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 5:4. Diváků: 50.

Další zápasy I. A třídy:

Jilemnice - Krásná Studánka 5:0 (3:0). Branky: 21. a 53. Vancl, 20. Jež, 45. Šnorbert, 59. Horáček. Rozhodčí: Klimt, ŽK: 1:1. Diváků: 110.

Hejnice - Stráž nad Nisou 4:0 (0:0). Branky: 51. Kouba, 62. Zoreník, 57. Severýn, 80. O. Malinský. Rozhodčí: Horáček, ŽK: 2:5. Diváků: 60.

Raspenava - Bozkov 1:5 (1:1). Branky: 1. Kyncl - 12. a 64. Nesvadba, 74. a 82. Makula, 53. Mazánek. Rozhodčí: Paulus, ŽK: 8:3. Diváků: 100.

Horní Branná - Harrachov 1:3 (0:1). Branky: 70. Šimek - 44. L. Halama, 49. Chlup z pen., 90. Bergmann. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 2:2. Diváků: 100.