Přitom ještě v loňském roce bylo českolipských zástupců šest, bohužel po sestupu Velkého Valtinova, Bukovan a sloučení Starých Splavu s Doksy byl úbytek týmů zákonitý.

Podzimní los

2. kolo (15. 8.)
Dynamo Holany – Rozstání, Pěnčín – Loko Česká Lípa, Frýdlant B – Osečná, Bulovka – Hodkovice, Přepeře – Hrádek B, Zákupy – Jenišovice, Doksy B – Mšeno B.

3. kolo (22. 8.)
Jenišovice – Pěnčín, Rozstání – Zákupy, Hrádek B – Dynamo Holany, Mšeno B – Přepeře, Hodkovice – Doksy B, Osečná – Bulovka, Loko Česká Lípa – Frýdlant B.

4. kolo (29. 8.)
Pěnčín – Frýdlant B, Bulovka – Loko Česká Lípa, Doksy B – Osečná, Přepeře – Hodkovice, Dynamo Holany – Mšeno B, Zákupy – Hrádek B, Jenišovice – Rozstání.

5.kolo (5. 9.)
Rozstání – Pěnčín, Hrádek B – Jenišovice, Mšeno B – Zákupy, Hodkovice – Dynamo Holany, Osečná – Přepeře, Loko Česká Lípa – Doksy B, Frýdlant B – Bulovka.

6. kolo (12. 9.)
Pěnčín – Bulovka, Doksy B – Frýdlant B, Přepeře – Loko Česká Lípa, Dynamo Holany – Osečná, Zákupy – Hodkovice, Jenišovice – Mšeno B, Rozstání – Hrádek B.

7. kolo (19. 9.)
Hrádek B – Pěnčín, Mšeno B – Rozstání, Hodkovice – Jenišovice, Osečná – Zákupy, Loko Česká Lípa – Dynamo Holany, Frýdlant B – Přepeře, Bulovka – Doksy B.

8. kolo (26. 9.)
Pěnčín – Doksy B, Přepeře – Bulovka, Dynamo Holany – Frýdlant B, Zákupy – Loko Česká Lípa, Jenišovice – Osečná, Rozstání – Hodkovice, Hrádek B – Mšeno B.

9. kolo (3. 10.)
Mšeno B – Pěnčín, Hodkovice – Hrádek B, Osečná – Rozstání, Loko Česká Lípa – Jenišovice, Frýdlant B – Zákupy, Bulovka – Dynamo Holany, Doksy B – Přepeře.

10. kolo (10. 10.)
Pěnčín – Přepeře, Dynamo Holany – Doksy B, Zákupy – Bulovka, Jenišovice – Frýdlant B, Rozstání – Loko Česká Lípa, Hrádek B – Osečná, Mšeno B – Hodkovice.

11. kolo (17.10.)
Hodkovice – Pěnčín, Osečná – Mšeno B, Loko Česká Lípa – Hrádek B, Frýdlant B – Rozstání, Bulovka – Jenišovice, Doksy B – Zákupy, Přepeře – Dynamo Holany,

12. kolo (24.10.)
Pěnčín – Dynamo Holany, Zákupy – Přepeře, Jenišovice – Doksy B, Rozstání – Bulovka, Hrádek B – Frýdlant B, Mšeno B – Loko Česká Lípa,Hodkovice – Osečná.

13. kolo (31. 10.)
Osečná – Pěnčín, Loko Česká Lípa – Hodkovice, Frýdlant B – Mšeno B, Bulovka – Hrádek B, Doksy B – Rozstání, Přepeře – Jenišovice, Dynamo Holany – Zákupy.

1. kolo (7.11.)
Zákupy – Pěnčín, Jenišovice – Dynamo Holany, Rozstání – Přepeře, Hrádek B – Doksy B, Mšeno B – Bulovka, Hodkovice – Frýdlant B, Osečná – Loko Česká Lípa.