Pertoltice - Nový Oldřichov 2:0 (0:0)

Hostující Jiskra nemohla počítat s gólmanem Ondřejem Vitoušem, proto se do brány postavil Václav Uličný. Skóre vyrovnaného mače otevřel kanonýr David Řehák. Od té doby byli domácí lepší, což potvrdili i druhým gólem zásluhou hlavičkujícího Jakuba Nováka.

Branky: 67. Řehák, 75. Novák. Rozhodčí: Řezáč (bez karet). Diváků: 60.

Polevsko - Velký Valtinov 11:0 (6:0)

Valtinovští se k zápasu opět nesešli, do Polevska přijelo pouze deset hráčů, což výsledek ovlivnilo.

Branky: 4. Bezděkovský (vlastní), 9., 25. a 59. Suněk, 12. Marušák, 20. Štikar, 35., 55. a 63. Malič, 74. a 83. Nečas. Rozhodčí: Jánský (bez karet). Diváků: 30.

Cvikov B - Zahrádky 2:6 (0:4)

O jasné výhře Zahrádek se rozhodlo mezi 23. a 43. minutou, kdy hosté dali čtyři góly. Cvikovští se probrali až za stavu 0:6. Hosté dohrávali bez vyloučeného Ondřeje Moravce, který zranil domácího gólmana. Poměr sil na hřišti se zanedlouho vyrovnal, protože ČK dostal i domácí Lukáš Vančura.

Branky: 63. Tima, 84. Vávra - 23., 27. a 50. Moravec, 37., 43. a 61. Chládek. Rozhodčí: German, ŽK: 1:2, ČK: 1:1 (73. Vančura 54. Moravec). Diváků: 50.

Lindava - Tuhaň 10:0 (7:0)

Tuhaň má v poslední době problémy s kádrem a do Lindavy dorazila pouze s deseti statečnými.

Branky: 3., 7., 9., 20. a 39. Kohout, 10. a 18. Šlajs (pen.), 25. Jehlička, 50. Halčin, 81. Havlas Pavel. Rozhodčí: Švec Jaroslav, ŽK: 0:1. Diváků: 20.

Kunratice - Brniště 1:2 (0:1)

Dva rohové kopy, po kterých se dvakrát trefil hostující David Luft, hostům stačily. Domácí hráli od 65. minuty přesilovku, neboť se nechal vyloučit Pavel Luft, bratr autora obou gólů, ovšem Kunratice převahu využily jen ke snížení.

Branky: 80. Bobelák T. - 17. a 63. Luft D. Rozhodčí: German, ČK: 0:1 (65. Luft P.).

Loko Česká Lípa B - Okna 2:1 (1:1) po pen.: 6:5

Branky: 9. Vnuk - 38. Mádl. Rozhodčí: Chládek, ŽK: 0:4. Diváků: 40.

Noviny - Horní Libchava 3:0 (0:0)

Branky: 60. Bár, 64. Sukovatý Jan, 86. Žaloudek. Rozhodčí: Löffelmann, ŽK: 2:0. Diváků: 20.

Okresní soutěž Českolipska.Zdroj: Deník