Noviny - Žandov 3:0 (2:0)

Domácí se první branky dočkali ve 20. min., kdy Nedbal utekl od poloviny hřiště a rozjásal diváky. Akce jako přes kopírák se opakovala o 10 minut později, znovu utekl Nedbal a bylo to 2:0. Druhý poločas jako by se pouze dohrával, ale domácí ještě zvýšili Jablonským, který hlavou přidal na 3:0. Utkání řídil s přehledem Jankech. Diváků 60.POkna Svor 3:1 (2:1). Domácí nechali zapomenout na debakl ze Žandova a po kvalitním výkonu konečně, ale zaslouženě vyhráli. Branky: Svoboda, Salač, Havrlant Bártl. Rozhodčí: German.

Cvikov B - Brniště 8:0 (4:0)

Hosté přijeli pouze s 10 hráči a od první minuty byli odevzdaní, zato domácí záloha si utkání užívala. Branky: Zvára 2, Novotný 2, Kaiser, Kuběj, Sysel, Votava (pen.). Rozhodčí: Bahník. Diváků: 50.

Holany - Lindava 2:3 (0:2)

Dynamo nezvládlo I. poločas a ve druhém už gólovou ztrátu nedohnalo, byť se snažilo. Branky: Sýkora Petr, Kuzněcov (PK) Čihák, Laurin, Dvořák. Rozhodčí: Jánský.

Horní Libchava - Pertoltice 1:4 (0:2)

Hosté první gól vstřelili díky Špitalskému, který si dal vlastence. Potom kraloval hostující Stehlík, který hattrickem zařídil zasloužené vítězství Pertoltic. Branky: Bliznikov Stehlík 3, Špitalský vlastní. Rozhodčí: German. Diváků: 30.

Dubnice - Bukovany B 2:1 (1:0)

Sloup - Kunratice 1:3 (1:1)

Třetí třída OS Česká Lípa.