Zahrádky - Doksy B/ Jestřebí 0:6 (0:2)

Stínem utkání bylo nepříjemné zranění domácího gólmana Václava Adama, který je v Zahrádkách na hostování právě z Doks. Ve 28. minutě za stavu 0:1 si bolestivě vykloubil rameno a ihned musel na operační sál do nemocnice. „Bylo to právě to rameno, které jsem měl již jednou operované, což se fakticky rovná konci mé sportovní kariéry… Museli mě dát do celkové anestezie, aby mi je lékaři vrátili zpět," popsal pro Českolipský deník gólman Adam.

Místo něho proto musel do brány hráč z pole, a tak toho hosté patřičně využili. „V tomto případě nejde o fotbal a už vůbec ne o výsledek, ale hlavně o zdraví. Proto všichni z oddílu Zahrádek přejeme Vaškovi brzké uzdravení," uvedl domácí funkcionář Antonín Waxmandski.

Branky: Kýček 3, Pilař 2, Vinš.

Rezerva Doks zvítězila v Zahrádkách vysoko 6:0 a potvrdila první místo. Gabriel zakončuje hlavou přes bránícího Picka.

Kamenice - Polevsko 1:3 (0:0)

Domácí tým podal nejhorší jarní výkon, navíc nedokázal proměnit ani ty nejvyloženější šance, včetně penalty. Hosté z Polevska prokázali vysokou produktivitu v koncovce a zaslouženě zvítězili.Rozhodčí Bahník (výtečný), 50 diváků.

Branky: Serdel V. Janďourek 2, Bezouška M.

Nový Oldřichov - Kamenický Šenov 0:0

Prestižní derby tentokrát vítěze nemělo. „Když budu upřímný, tak říkám, že my jsme získali bod, naopak Šenov dva body ztratil. Byl prostě fotbalovější a měl víc šancí. Nebýt našeho stopera Pavla Věcheta, který všechno oběhal, tak jsme prohráli," uvedl vedoucí mužstva Vladimír Satranský, podle kterého rozhodčí Hybler předvedl velmi dobrý výkon.

Stružnice - Dolní Libchava 1:0 (1:0)

O jediném vítězném gólu Stružnice rozhodl těsně před půlí Petr Fletscher. V první půli se hrál pěkný kombinační fotbal z obou stran, zato v druhé části utkání se spíše bojovalo a přitvrdilo, což přineslo několik žlutých karet. „Při jednom z hlavičkových soubojů došlo ke zranění hostující hráče, který musel se zraněním vystřídat. Poté se utkání dohrálo v opatrnějším tempu. Musím pochválit rozhodčího Josefa Řezáče, jenž odřídil zápas jako vždy s přehledem," konstatoval domácí kapitán Ladislav Křemen.

Velký Valtinov - Zákupy 3:0 (3:0)

V prvním dějství měl navrch Slavoj, druhá půle byla vyrovnaná, ale góly v ní nepadly, a to ani v 90. minutě, kdy domácí Šembera zahodil penaltu. Také v tomto duelu bohužel došlo ke zranění. „Náš hráč Hruška si zlomil klíční kost a musel do nemocnice," informoval Českolipský deník valtinovský sekretář Petr Chmelař a přidal ještě jednu perličku: „Zákupští nám po zápase zcela zničili dveře od kabin. Nechápu proč," divil se Petr Chmelař.

Branky: Hruška, Ptáček, Wágner (pen.). Rozhodčí: Janovský.

Kravaře - Loko Česká Lípa B 4:0 (4:0)

Branky: Koutný 3, Kaňovský. Rozhodčí: German, Beneš.

Dubá - Skalice B 0:0

TABULKA

II. třída OP Česká Lípa.