Víkendový program nebyl kompletní, v úterý od 17.00 se dohrával zápas mezi Juniorem Děčín a ústeckým dorostem.

Stap Tratec Vilémov – SK Skalice 9:0 (5:0)

V souboji dvou účastníků krajských přeborů zničil Vilémov neškodnou Skalici. „Opět se ukázalo, že Ústecký krajský přebor má asi lepší úroveň než ten Liberecký. V prvním poločase jsme Skalici k ničemu nepustili, v tom druhém kluci trochu zvolnili. Stínem je zranění našeho střelce Kaňkovského," pravil sekretář Vilémova Ludvík Třešňák.

„Konečný výsledek je pro nás hodně krutý, ale takový je fotbal. První tři góly jsme inkasovali hned v úvodních pěti minutách, po čtvrthodině to bylo 4:0 a poločas skončil 5:0, přitom ale jsme hráli kombinačně velmi dobře. Jenže Vilémov předvedl, že má zkušené a šikovné hráče, kteří dokáží každé zaváhání soupeře potrestat. Ve druhé půli už to byl z naší strany odevzdaný a dá se říct i hodně naivní výkon, protože jsme předváděli nadále otevřený fotbal a ten se proti takovému týmu, jaký má Vilémov, hrát nedá," přiznal sekretář Skalice Jiří Löffelmann.

Kouč Zdeněk Baťka byl z krutého výsledku pochopitelně zklamaný, ale vědu z porážky nedělá. „Rozhodly naše individuální chyby. Takřka na všechny góly jsme Vilémovu sami nahráli, čímž ovšem nechci snižovat nespornou kvalitu soupeře. Dali jsme si i jednoho krásného vlastence, ale ani za jeden gól v naší síti rozhodně nemůžou naši brankáři," zdůraznil skalický trenér Baťka.

Dalším soupeřem Skalice bude o nadcházející sobotu starší dorostenci z Ústí.

Branky: Demke 3, Kurel 3, Kaňkovský, Jägr ((PK), vlastní.

Neštěmice – Česká Kamenice 6:2 (3:1)

Česká Kamenice nestačila na favorizované Neštěmice a připsala si čtvrtou turnajovou porážku. „Za prvé jsme udělali několik hrubek, za druhé byl soupeř více běhavý a vyhrál zaslouženě. Jen mě mrzí, že dostáváme hodně branek," řekl trenér Pavel Mokráček.

Branky: Stehlík 2, Soukup, Krok, Lehký, Paseka – Mysliveček 2.

Tabulka turnaje:

1. Vilémov 9 (29:9)
2. Junior Děčín 9 (14:10)
3. Neštěmice 6 (17:17)
4. Skalice 6 (15:17)
5. FK Ústí dor. 3 (10:16)
6. Česká Kamenice 0 (7:23).

Nejlepší střelci:
10 – Kaňkovský
9 – Demke (oba Vilémov)
6 – Demčenko (J. Děčín)

Další program turnaje:
Sobota, 21. února: Skalice - Ústí dor. (11.30), Neštěmice - Vilémov (13.30), Junior Děčín - Česká Kamenice (15.30).