„Kluci mají za sebou úvodní dva tréninky, na které přišlo jednadvacet hráčů. Polovinu kádru tvoří dorostenci. Obě tréninkové jednotky byly zaměřeny na vytrvalostní běh a fyzickou zátěž,“ konstatoval sekretář novoborského klubu Jiří Obrovský starší.

FC Nový Bor – Stap Tratec
Vilémov 0:1 (0:1)

V 6. minutě ohrozil soupeřovu branku nebezpečným projektilem Bláha, ale míč si cestu do sítě nenašel. V dalších minutách byly na obou stranách hřiště k vidění pohledné fotbalové akce, avšak obrany hrály zodpovědně.

Až do 26. minuty, kdy novoborští zadáci zaváhali a 22letý Kurel trefil horní růžek Blumentrittovy brány – 0:1. Závěr prvního poločasu patřil domácímu celku, který soupeře zatlačil na jeho polovinu, jenže k vyrovnávacímu gólu chyběla přesnější muška.

Také druhé dějství přineslo hodně vyrovnanou hru, i když míč na svých kopačkách měli mnohem častěji svěřenci trenéra Františka Kubáně. Těm ovšem chyběl větší důraz před vilémovskou šestnáctkou, a tak Vilémov jednobrankové vítězství uhájil.

Branka: 26. Kurel. Rozhodčí Tykva. Diváků 60.
Sestava N. Boru: Blumentritt, (Szabo) – Holeščák, Hruška T., Suněk, Baťka, Kubeš, Coufal, Bláha, Demke, Kazan, Třešňák, Stejskal, Kořínek.