Ve Fortuna lize čtenářů získá nejlepší hráč celkového pořadí LCD televizor. Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol kteří obdrží pamětní tričko a sázkovou poukázku v hodnotě 100 Kč. Druhý tipér v celkovém pořadí obdrží digitální fotoaparát a třetí Set top box.

Jak tipovat?

1. Tipovací kupón vystřihnete a doručíte na adresu redakce (českolipský Deník, Škroupovo nám. 139), do tradičních sběrných míst Fortuna ligy Deníku, nebo osobně do redakce. Obálky se soutěžním kupónem zřetelně označte slovy „Fortuna liga“.

2. Na internetu na www.denik.cz lze tipovat až od 2. kola. První hlasování se musí provést pouze na originálním kupónu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své vlastní číselné heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. e–mailovou adresu).

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování

Kupón obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné.

Uzávěrka kola

V redakci ČD vždy v pátek ve 12 hodin, ve sběrných místech je uzávěrka ve čtvrtek. Uzávěrka na internetu je v pátek v 16 hodin. U kupónů zaslaných poštou je rozhodující datum odeslání. Úplná pravidla na www.denik.cz nebo na www.fortunaliga.cz.