Tento gólman fotbalového mužstva Spartak Dubice nasbíral celkem 14 bodů, stejně jako další čtyři tipéři, a tak rozhodnout opět musela Supertrefa (počet vstřelených gólů v deseti zápasech). Jindřich Hruška zatipoval číslo 44, takže k reálným 39 gólům byl nejblíže. Za to se může těšit na poukázku v hodnotě 200 korun na konzumaci v Restauraci Klubu Yukon v České Lípě, kšiltovku, sportovní rukavice od firmySelecta hrnek s logem soutěže.!

Dárkový koš pro hráče, který tipoval kuponem z Deníku, čeká na Anežku Novotnou ze Skalice!

VÝSLEDKY 4. KOLA TIP LIGY

1. Chrudim – Č. Lípa A 2:0, tip: 1
2. Nový Bor – Doksy  3:2, tip: 1
3. Skalice – V. Hamry  3:1, tip: 1
4. St. Splavy – Stráž  6:2, tip: 1
5. Hrádek B – Dubice  3:3, tip: 0
6. Oldřichov – Kravaře  2:1, tip: 1
7. Polevsko – K. Šenov  0:4, tip: 2
8. Kunratice – Cvikov B  1:1, tip: 0
9. Svor – Pertoltice  2:1, tip: 1
10. Blíževedly – Dubnice B  2:0, tip: 1
Celkový počet branek: 39

Nejúspěšnější hráč jarní části vyhrajeluxusní víkendový pobyt pro dvě osoby v Penzionu U Skály v Kytlicích(šampus, plná penze, sauna, vířivka), firma Auto Dorda celkovému vítězi zdarma zapůjčí automobil a k tomu ještě dostane stravovací poukázku v hodnotě 1.500 korun do českolipské Restaurace U Hrabala! Druhý a třetí hráčcelkového žebříčku jarní části se může těšit napoukázky v hodnotě 1000, resp. 500 korunv téže restauraci a další dárky.

Jak hrát Tip ligu? PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE ZDE

1. místo

CL0012 Václav Krs, Dubá 8 36

2. místo

CL0095 Karel Novotný, Polevsko 14 33

CL0035 Lubomír Řeháček, Č. Lípa 8 33

4. místo

CL0092 Ladislav Pavlík, Č. Lípa 11 30

CL0109 Lukáš Svoboda, Bukovany 11 30

CL0104 Pavel Svoboda, N. Bor 11 30

CL0039 Jiří Hanuš, St. Splavy 8 30

CL0055 Jiří Nehasil, Jestřebí 8 30

CL0121 Jaromír Hetver, Jablonné 5 30

CL0080 Antonín Kubišta, Blíževedly 5 30

11. místo

CL0013 Jakub Dutka, Č. Lípa 8 28

12. místo

CL0046 Jaroslav Horyna, Dubá 14 27

CL0020 Ondřej Hledík, Slunečná 11 27

CL0014 Kamil Kaňkovský, Č. Lípa 11 27

CL0096 Jiří Pokorný, Kamenice 11 27

CL0073 Michal Milner, Č. Lípa 8 27

17. místo

CL0042 Jindřich Hruška, N. Bor 14 24

CL0058 Dana Lupomeská, H. Libchava 14 24

CL0028 Dagmar Chýlová, Mimoň 11 24

CL0052 Josef Košta, Č. Lípa 11 24

CL0085 Zdeněk Rajšner, Č. Lípa 11 24

CL0115 Radek Kotyza, Jablonné 8 24

CL0002 Jan Pavlas, Č. Lípa 8 24

CL0044 Martin Sloup, Dubá 8 24

CL0078 Pavel Ryšavý, Jablonné 5 24

CL0009 Patrik Versbach, Zákupy 5 24

CL0010 Václav Versbach, Zákupy 5 24

CL0011 Lenka Versbachová, Zákupy 5 24

CL0043 Karel Sloup ml., Dubá 2 24

30. místo

CL0038 Vladimír Jonák, Č. Lípa 11 23

31. místo

CL0127 Jiří Horník, Skalice 11 22

CL0140 Pavel Löffelmann, Skalice 8 22

33. místo

CL0124 Ladislav Zlatohlávek, Brniště 14 21

CL0006 Martin Brychta, K. Šenov 11 21

CL0050 Josef Hochmut, Skalka u Blíževedel 11 21

CL0074 Milan Chovanec, Jablonné 11 21

CL0086 Jana Pavlíková, Č. Lípa 11 21

CL0017 Ladislava Ryšková, Č. Lípa 11 21

CL0041 Roman Bláha, N. Oldřichov 8 21

CL0045 Petr Bláha, Mistrovice 8 21

CL0120 Marie Hetverová, Jablonné 8 21

CL0102 Vratislav Komárek ml., Stráž 8 21

CL0101 Helena Komárková, Hamr 8 21

CL0099 Jiří Moravec, Lindava 8 21

CL0001 Jakub Podskoč, Č. Lípa 8 21

CL0108 Lukáš Ptáček, V. Valtinov 8 21

CL0113 Dobromila Ptáčková, V. Valtinov 8 21

CL0003 Michal Benedikt, K. Šenov 5 21

CL0036 Jarmila Bergmannová, Č. Lípa 5 21

CL0084 Břetislav Břeh, Jestřebí 5 21

CL0123 Jiří Němec, Dubnice 5 21

CL0008 Sabina Versbachová, Zákupy 5 21

CL0090 Lucie Kubištová, Blíževedly 2 21

CL0033 Veronika Nováková, Doksy 2 21

55. místo

CL0131 Tomáš Nehasil, Jestřebí 8 19

56. místo

CL0066 Petr Jánský, H. Police 11 18

CL0061 Antonín Mestek, N. Bor 11 18

CL0091 Anežka Novotná, Skalice 11 18

CL0097 Lucie Štejnarová, Kamenice 11 18

CL0022 Petr Tomášek, N. Bor 11 18

CL0089 Vítek Valenta, Bělá pod Bez. 11 18

CL0082 Jaroslav Dědek, Č. Lípa 8 18

CL0034 Petr Chmelař, V. Valtinov 8 18

CL0076 Barborka Chovancová, Jablonné 8 18

CL0100 Václav Janatka, N. Bor 8 18

CL0054 František Koudelka, Chvojkovice 8 18

CL0047 Ladislav Kubát, Č. Lípa 8 18

CL0069 Iveta Lehká, N. Bor 8 18

CL0004 Ladislav Poncar, Stráž 8 18

CL0021 Jan Řípa, Č. Lípa 8 18

CL0029 Karel Schäfer, Č. Lípa 8 18

CL0079 Dita Balšánková, Jablonné 5 18

CL0037 Willi Bergmann, Č. Lípa 5 18

CL0110 Hana Hockeová, Č. Lípa 5 18

CL0064 Václav Jánský, H. Police 5 18

CL0106 Vratislav Komárek st., Hamr 5 18

CL0026 Václav Konopiský, Mimoň 5 18

CL0062 Lenka Mesteková, N. Bor 5 18

CL0077 Jana Štěpánová, Jablonné 5 18

CL0025 Vladimír Pospíšil, Č. Lípa 2 18

81. místo

CL0135 Karel Řehák, Zákupy 8 17

82. místo

CL0142 Jiří Machačný ml., Cvikov 11 16

CL0146 Stanislav Vajdl, V. Valtinov 11 16

CL0132 Václava Šrajerová, Zákupy 8 16

85. místo

CL0019 Ladislav Balek, Č. Lípa 11 15

CL0032 Václav Čech, Mimoň 11 15

CL0075 Petr Chovanec, Jablonné 11 15

CL0027 Pavel Moravec, Lindava 11 15

CL0105 Zdeněk Ptáček, V. Valtinov 11 15

CL0053 Karel Sloup st., Dubá 11 15

CL0088 Helena Málková, N. Bor 5 15

CL0007 Jan Štrupl, Cvikov 5 15

93. místo

CL0114 Luboš Pavlas, Jablonné 8 13

CL0145 Ludvík Plecitý, Č. Lípa 8 13

CL0136 Milan Miklovič, Zákupy 2 13

96. místo

CL0083 Albert Kožak, Kozákov 11 12

CL0126 Petr Podrazil, Č. Lípa 11 12

CL0125 Hana Zlatohlávková, Brniště 11 12

CL0049 Jaroslav Hochmut, Skalka u Blíževedel 8 12

CL0112 Zdeněk Kubíček, Jablonné 8 12

CL0072 Radek Chlumecký, Tuhaň 5 12

CL0063 Václav Ruč, Č. Lípa 5 12

CL0070 Vratislav Těšínský, Č. Lípa 5 12

CL0071 Milada Těšínská, Č. Lípa 2 12

CL0065 Lenka Toufarová, Žandov 2 12

CL0059 Roman Lupomeský, H. Libchava -1 12

107. místo

CL0150 Milan Pechoušek, Č. Lípa 11 10

CL0129 Bóža Blažená, Božkov 5 10

CL0141 Jiří Machačný, Cvikov 5 10

CL0138 Josef Polák, Mimoň 5 10

CL0137 Kamila Pospíšilová, Č. Lípa -1 10

112. místo

CL0051 Jaroslava Hochmutová, Skalka 8 9

CL0015 Tomáš Hrubý, Praha 4 8 9

CL0040 Petr Roneš, Č. Lípa 8 9

CL0057 Radek Torba, Č. Lípa 8 9

CL0030 Sofie Bozadzieva, Mimoň 2 9

117. místo

CL0139 Jakub Serdel, Kamenice 0 8

CL0103 Petr Zákala, N. Bor 0 8

119. místo

CL0024 Jan Kleinert, N. Bor 0 7

120. místo

CL0117 Petr Voženílek, Jablonné 11 6

CL0060 Jan Valeš, Č. Lípa 8 6

CL0048 Michaela Balková, Č. Lípa 2 6

CL0081 Miriam Hejlová, Mimoň 2 6

CL0118 Zdeněk Voženílek, Jablonné 2 6

CL0147 Čestmír Poluda, Č. Lípa 0 6

CL0031 Sevil Bozadziev, Mimoň -1 6

127. místo

CL0098 Josef Brko, Č. Lípa 0 5

CL0143 Miroslava Komárová, Zákupy 0 5

CL0122 Jana Piknová, Č. Lípa 0 5

CL0116 Štefan Podaný, Č. Lípa 0 5

131. místo

CL0067 František Pokorný, N. Oldřichov 0 4

CL0134 Markéta Nolová, Č. Lípa -1 4

133. místo

CL0023 Petr Hledík, Slunečná 8 3

CL0068 Stanislav Lehký, N. Bor 5 3

135. místo

CL0119 Radek Gabriel, Č. Lípa 0 2

CL0056 Jaroslav Hovorka, N. Bor 0 2

CL0016 Jaroslav Jirásko, Č. Lípa 0 2

CL0130 Jiří Löffelmann, Skalice 0 2

CL0094 Jana Umáčená, Prysk 0 2

CL0111 Ludmila Vaniková, Volfartice 0 2

141. místo

CL0148 Barbora Nolová, Č. Lípa 2 1

CL0128 Blanka Jordáková, Č. Lípa -4 1

143. místo

CL0018 Jaroslava Balková, Č. Lípa 8 0

CL0133 Štěpán Picha, Č. Lípa -1 0

CL0087 Karolína Kubištová, Blíževedly -7 0

146. místo

CL0107 Josef Kemr, Nový Bor 0 -1

CL0149 Petr Ulík, N. Bor 0 -1

148. místo

CL0152 Alena Šamšová, Rumburk 2 -2

149. místo

CL0093 Richard Mamlas, Č. Lípa 11 -3

150. místo

CL0144 Jiřina Tomášková, N. Bor 8 -10

151. místo

CL0151 Tomáš Hrouda, Dubá -7 -11

152. místo

CL0005 Soňa Brychtová, K. Šenov -1 -15