FOTBAL

Turnaj Jopa Cup v Mimoni:
Skupina B: Kamenice – D. Libchava 0:0. Loko Č. Lípa – Bukovany 3:2 (2:2). Branky Lokomotivy: Podrazil, Denk, Černý. Rozhočí Rác. Mimoň B – Pertoltice 3:1.
Dorost: Brniště – SKP M. Boleslav 3:2, Mimoň – M. Hradiště 3:2, Rumburk – Cvikov 8:1
St. žáci: N. Bor – Mn. Hradiště 0:2, Benešov – Cvikov 3:0, Č. Lípa A – Č. Lípa B 0:12, Rumburk – Loko Č. Lípa 1:0.

Turnaj Jakub Cup v Novém Boru:
Dubice – Tuhaň 8:2, Šluknov – Jestřebí 1:3.

Příprava:
Staré Splavy – Kamenice 4:1 (3:1). Branky: Pergl Pavel 3 (1 z PK), Chlumecký Radek – Bláha (PK). Rozhodčí Mengr. Sestava vítězů: Halgaš – Kadlec, Jelínek, Vidner Rybák – Kratochvíl, Pergl, Habel, Balvín – Chlumecký, Vovčuk (Pacák).
Okna – Ralsko 5:1 (1:1). Branky: Mádl Petr 2 (1 z PK), Vávra Tomáš, Kubec Martin, Valenta Radek – Bojanovský Eduard. Rozhodčí Kapoun.


VOLEJBAL

1. liga juniorů:
Lokomotiva Č. Lípa – USK Praha B 3:2 (-24, 22, 24, -20, 11) a 3:0 (28, 12, 11).

2. liga mužů:
Lokomotiva Č. Lípa - Rakovník 3:2 (-17, -23, 14, 18, 12) a 2:3 (26, 23, -21, -18, -12).

BASKETBAL

Liga kadetů U16 (o 5. – 10. místo):
Sokol pražský B – BK Č. Lípa 62:71 (16:20, 26:41, 49:57), Sokol Vyšehrad B – BK Č. Lípa 44:78 (9:23, 18:41, 30:61).


ATLETIKA

Polevský běh lyžařů (1. závod okresní běžecké ligy – O pohár českolipského Deníku):
Muži: 1. Miroslav Daňko (Labe Tri Club), 2. Václav Mráz (Sokol Mělník), 3. Pavel Štyncl (Liberec), 4. Josef Janoušek (SKI Polevsko).
Ženy: 1. Kateřina Loubková, 2. Ivana Loubková, (obě TT Cyklorenova Cvikov), 2. Veronika Hanzlová (AC Česká Lípa).


FUTSAL – FIFA

LDivize
TJTZ Atlantic Rakovník – FC Mapa Č. Lípa A 10:4 (2:2).

Okresní přebor:
Yankees Warriors – Emu 3:2 (2:1). Branky: Bartoníček Petr, Ramík Michal, Jurčík Tomáš - Šmol Martin, Čihák Petr.
Svahy – Mapa C 0:5 kontumačně.
Haida – Démoni 1:4 (1:2). Branky: Maixner Martin - Černý Zdeněk, Soukup Milan, Zelenka Michal, Nevrlý Lukáš.
Yankees Warriors – Nison 9:2 (5:0). Branky: Holubec Otakar 3, Ramík Lukáš 2, Strejček Michal 2, Zemanec Pavel 2 - Černý Miroslav 2.
Emu – Mapa C 4:1 (0:0). Branky: Herčík Josef 3, Čihák Petr - Brych Vladimír.
Haida – Svahy 2:5 (1:2). Branky: Neuman Vítězslav, Maixner Martin - Seifert Jaroslav 3, Volenec Petr 2.
Démoni – F.A.Zole 1:2 (0:1). Branky: Šubrt Jiří - Kuzněcov Jan 2.
Nison – Provodín 0:6 (0:4). Branky: Kudělka Václav 2, Opl Martin, Masopust Tomáš, Procházka Miroslav, Kárník Břetislav.
Kučera K. Šenov – Crystalex 3:5 (1:4). Branky: Mach Libor 3 - Paleček Martin 2, Brzek Aleš, Kašpar Jan, Karpf Petr.
Continental B – Torpedo 5:0 kontumačně.
F.A.Zole – Crystalex 6:2 (2:1). Branky: Kuzněcov Jan 5, Ort Jiří - Sirový Miloš, Kašpar Jan.
Continental B – Provodín 3:2 (3:2). Branky: Martinovský Jiří 2, Kucr Miroslav - Masopust Tomáš, Procházka Miroslav.
Kučera K. Šenov – Torpedo 5:0 kontumačně.

Pořadí: 1. F.A.Zole 61, 2. Crystalex 48, 3. Kučera 46, 4. Démoni 43, 5. Yankees Warriors 42, 6. Provodín 35, 7. Haida 33, 8. Continental B 29, 9. Emu 29, 10.Torpedo 14, 11. Nison 13, 12. Svahy 13, 13. Mapa C 9.

SÁLOVÝ FOTBAL – FUTSAL

Kvalifikace o Celostátní ligu v Č. Budějovicích: SNOPEK Děčín - DEW TULLAMORE Klatovy 1:2, ADRIA Nový Bor - Bombarďáci Větřní 3:2, Bombarďáci Větřní - SNOPEK Děčín 0:6, DEW TULLAMORE Klatovy - ADRIA Nový Bor 2:2, Bombarďáci Větřní - DEW TULLAMORE Klatovy 3:3, ADRIA Nový Bor - SNOPEK Děčín 4:2.
Konečné pořadí: 1. Nový Bor 7 bodů, 2. Klatovy 5 (oba postupují), 3. Děčín 3, 4. Větřní 1.


STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy, 23. kolo:
SKST Cvikov B – Volfartice 11:7 (Hanzlíček J. st. 4,5, Mládek P. 3,5, Jirák J. 3 – Najman Z. 3, Čech M. 1,5, Guzek K. 1,5, Najman M. 1).
Zákupy B – N. Bor E 15:3 (Žanda J. ml. 4,5, Švarc M. 3,5, Rudolfová M. 3,5, Brůžek P.st. 2,5, Hovorka M. 1 – Hovorka D. 2, Lepšík J. 1).
Cvikováček B – Č. Lípa E 5:13 (Kuhn J. ml. 2, Krsek L. 1, Růžička Z. 1, Svobodová G. 1 – Moucha M. 4,5, Kopecký S. 4,5, Milata V.ml. 2,5, Jaderný P.ml. 1,5).
Cvikováček C – N. Bor D 4:14 (Tenk J. 1,5, Kuhn J.st. 1, Studničný J. 1, Tomek J. st. 0,5 – Hruška V. st. 4,5, Bém L. 4, Kučera P. 3, Poláček K. 2,5).
Doksy B – Zákupy A 4:14 (Zoubková I. 3, Vrba J 1 – Brůžek P. ml. 4,5, Častulík Z. ml. 3,5, Česnek V. 3,5, Vakula J. 2,5).
SKST Cvikov C – Č. Lípa F 4:14 (Skibinská K. 3, Vrabec D. 1 – Bičiště O. 3,5, Fabini J. 3,5, Sedláček T. 3,5, Gabriel V. 3,5).
SKST Prysk A – Cvikováček A 14:4 (Fírer J. 4,5, Piszczor S. 4, Cháb L. 3, Kadlec 1,5, Zita P. 1 – Fojt P. 2,5, Nešvera M. 1,5).
Dohrávka 22. kola: Č. Lípa E – Cvikováček C 15:3.


Tabulka po 23. kole

1. Prysk A 339:75 69
2. Cvikováček A 328:86 65
3. Zákupy A 329:85 61
4. N. Bor D 257:157 55
5. SKST Cvikov B 234:180 52
6. Doksy B 244:170 51
7. Zákupy B 192:222 45
8. Volfartice 186.210 42
9. Č. Lípa E 162:234 40
10. Cvikováček B 157:257 38
11. Cvikováček C 137:259 31
12. N. Bor E 113:301 31
13. Č. Lípa F 135:261 28
14. SKST Cvikov C 72:342 28