Písek - Česká Lípa 2:3 (0:1)

Po odvolání trenéra Šturmy nastoupila Česká Lípa pod vedením dosavadního asistenta Silného. V sedmnácté minutě si s obranou pohrál Knobloch 0:1.

V úvodu druhého poločasu se podařilo hostům zvýšit skóre na 0:3 během dvou minut. Nejprve Procházka mířil pod břevno 0:2. Poté vedení navýšil Bohata 0:3.

O třináct minut později Zušťák využil centr střídajícího Krejčíka 1:3. V následné minutě domácí vykřesali jiskru naděje, kdy po centru Hřebečka poslal balón mezi tři tyče Krejčí 2:3.

V nastaveném čase Zušťák padl ve vápně, píšťalka arbitra zůstala němá, a tak si Česká Lípa odváží z Písku cenné tři body!

Branky: 74. Zušťák, 76. Krejčí - 17. Knobloch, 53. Procházka, 55. Bohata. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: Zušťák - Bohata, Procházka. Diváků: 250. Arsenal Česká Lípa: Bojčuk - Janek, Jamrich, Patka, Broschinský - Bohata, Beran - Knobloch, Kučera (87. Šmidrkal), Barciaga (69. Jordák) - Procházka (77. Kmoníček).

Kunice - Hlavice 4:0 (3:0)

Po devatenácti minutách prohrávali hosté kvůli hrubým chybám v obraně 0:3 a bylo po zápase. Po přestávce měla Hlavice šance, ale žádnou neproměnila a naopak inkasovala v závěru ještě čtvrtý gól.

V tabulce zůstává na 16. místě, třetí od konce, o jeden bod před Kladnem a o osm před Letohradem.

Branky: 5., 17. a 79. Šilhán, 19. Tenkl. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: Petrášek, Šollar, Benetka (všichni Hlavice). Diváků: 90. SK Hlavice: Ottmar - Novotný, Petrášek, Studík, Ježdík (63. Benetka) - Veselka, Gröbl, Dvořák, Klíma (60. Prückner) - Černý, Němec (46. Šollar).

Mladá Boleslav B - Liberec B 3:2 (3:2)

V 18. minutě poslal Rozsíval trestný kop od postranní lajny před libereckou branku, kde ho hlavou přizvedl Schubert a u vzdálenější pravé tyče hlavou do sítě dorazil Šťastný 1:0.

Ve 26. minutě po centru Rozsívala hlavičkoval Charuza přesně do pravého horního růžku 2:0.

Ve 32. minutě se liberecký Suk probil zleva skoro až ke Knoblochově brance a po zemi přihrál do brankoviště, kde se důrazný Werner v tlačenici prosadil a snížil 2:1.

Ve 36. minutě po útoku zprava a centru Wernera před boleslavskou brankou minul míč Zieris, ale Suk už se nemýlil a vyrovnal 2:2.

Ve 38. minutě po faulu na Schuberta z trestného kopu načechral Rozsíval míč před libereckou branku a Horák úspěšně hlavičkoval 3:2.

Ve druhém poločase se hrál také oboustranně útočný fotbal, ale už bez přesného zakončení.

Utkání se dohrálo před boleslavskou brankou. V 89. minutě její obléhání s několika marnými střeleckými pokusy ukončil Kordík křížnou přízemní ranou těsně vedle pravé tyče. V nastaveném čase trestný kop poslal Vlasko do hráčské zdi, Liberec zůstal nadále u míče a po centru zprava Bady volejem vysoko přestřelil.

Branky: 18. Šťastný, 26. Charuza, 38. Horák - 32. Werner, 36. Suk. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: Vlasko (Liberec B). Diváků: 111. Slovan Liberec B: Kolář - Bína (87. Kaiser), Zieris, Soběslav, Bady - Vlasko, Werner (71. Lukes), Rybanský, Daniel (80. Kordík) - Suk, Drobílek.