Hlavice - Kladno 1:0 (1:0)

První jarní body vydolovali fotbalisté Hlavice. V sobotu porazili na vlastním hřišti Kladno 1:0 brankou Voltra, který si v 25.. minutě doběhl pro míč k rohovému praporku, obehrál dva protihráče a z úhlu prostřelil gólmana. Zápas byl hodně bojovný, ale domácí si zejména za výkon v prvním poločase tři body zasloužili. Neproměnili dvě velké šance Novotný ve slibné situaci místo střely volil přihrávku a Benetka v dobré pozici trefil brankáře.

Branka: 25. Voltr. Rozhodčí: Pastyřík. ŽK: Petrášek, Prückner, Němec, Duben (všichni Hlavice). Diváků: 200. Hlavice: Štěpanovský Novotný, Petrášek, Duben, Ježdík Benetka (65. Veselka), Studík, Šollar (60. Lacina), Voltr Němec (80. Diviš), Prückner.

Letohrad - Česká Lípa 4:1 (2:1)

Po dvou vítězných zápasech zajížděl českolipský Arsenal na hřiště posledního týmu tabulky FK OEZ Letohrad s tím, že zde chtěl potvrdit svoji herní pohodu.

Domácí hráči i přestože prohrávali 0:1, dokázali zápas obrátit a dokonce nadělit soupeři čtyři góly!

Branky: 27. Nadrchal, 42. Vukadinovič, 68. Brendl z pen., 81. Just 5. Kučera. Rozhodčí Koval. ŽK: Macek, Novotný, Brendl Bohata, Štálík. Diváků: 300. Česká Lípa: Bojčuk Broschinský, Bohata (46. Beran), Štálík, Zulič Knobloch (66. Šmidrkal), Patka, Kučera, Jordák (46. Nikovski) Procházka, Vrabec.

Liberec B - Roudnice 2:3 (1:0)

Domácí tým možná mohl být právem rozzloben na asistenta rozhodčího, který ve třetí minutě odmával sporný ofsajd po libereckém gólu.

Jenže na hřišti kralovala v té době Roudnice. Nejblíž gólu byla v první půli v 22. minutě, kdy tutovku Brožíka vykryl liberecký brankář Kolář nohou. V 42. se po sérii přihrávek dostal k míči domácí Daniel, jenž se ze 14 metrů trefil optimálně 1:0.

Po přestávce se prosadila roudnická kvalita, i když v 50. minutě měl ještě obrovskou šanci liberecký Krystan, když nejprve nastřelil gólmana hostů a po dorážce poslal míč do brány, ale jeden z roudnických beků na poslední chvíli zachránil.

Hosté po hodině srovnali. To se po centru hlavou trefil Kratochvíl, v 71. minutě opět hlavou poslal Vaněk Roudnici do vedení a její náskok zvýraznil po ukázkové akci na 1:3 Brandejs.

Liberečtí si v posledních deseti minutách vytvořili velký tlak, výsledkem byl už v nastaveném čase gól Musiola, ale na vyrovnání už zbylo málo času.

Branky: 42. Daniel, 90(+1). Musiol 59. Kratochvíl, 71. Vaněk, 78. Hrdlička. Rozhodčí: Haleš. ŽK: Brandejs, Hrdlička (oba Roudnice). Liberec B: Kolář Bína, Soběslav, Karisik, Pokorný Rybanský (72. Kmoníček), Suk, Krystan, Daniel, Drobílek (62. Vlasko) Musiol.