„Tento zápas byl z celé zimní přípravy asi nejméně povedený, a to i přesto, že jsme vstřelili čtyři branky," konstatoval Miroslav Novotný, kouč Cvikova.

Cvikov - Višňová 4:3 (1:1)

Oba celky nenastoupily v kompletních sestavách, a možná, že i proto bylo na umělém trávníku vidět hodně nepřesností na úkor kvality. „Máme před sebou ještě jedno pohárové utkání, které, jak doufám, sehrajeme již na přírodní trávě. Potom už nás bude čekat první mistrák doma proti Harrachovu," připomíná Novotný, jenž věří, že právě v sobotu 21. března mu budou k dispozici už všichni hráči, kromě těch, kteří jsou dlouhodobě na marodce.

A nyní k samotnému duelu s Višňovou. Ta byla o něco lepším týmem, vytvořila si více brankových příležitostí, ale ani ty z kategorie vyložených nedokázala proměnit. V tomto směru jsme byli produktivnější, a proto jsme nakonec zvítězili 4:3.

V prvním poločase padl pouze jeden gól, to se z dálky trefil Jirák. Ve druhém poločase, mezi 50. a 55. minutou, udělali domácí zadáci dvě chyby, kdy míč nedokázali dopravit do bezpečí, a hosté skóre otočili na 1:2.

O vyrovnání se postaral domácí Jirák (2:2) a zanedlouho zahrál perfektním způsobem standardní situaci z pravé strany Bobelák, načež hlavičkující Pěnička zavěsil na 3:2. Hosté si v této době vytvořili několik šancí, nastřelili tyč Machačného svatyně, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Naopak udeřilo na druhé straně. Po centru Jaromíra Hetvera z levé strany se v 78. minutě trefil cvikovský Vacek 4:2.

Poslední slovo však měli Višňovští, kteří po vyšachování cvikovské obrany snížili 4 minuty před koncem na konečných 4:3.

Branky Cvikova: 30. a 58. Jirák, 65. Pěnička, 78. Vacek.
Cvikov: Machačný - Pěnička, Červenka, Knolle, Kaiser, Jirák, Bobelák, Vávra, Coufal, Beneš, Vacek (Hetver a Zvára). Trenér Miroslav Novotný.