Lomnice - Doksy 0:4 (0:3)

„První půli jsme odehráli velmi dobře, třikrát jsme domácí obranu rozebrali a ve druhé části jsme si tento krásný zápas užívali," netajil spokojenost hostující trenér Michael Šimek. Toho potěšila spolupráce před prvním gólem ze 14. minuty v podání Michala Vaňátka, Martina Válka a skórujícího Miroslava Kukly, jako výstavní střela Dominika Šestáka z 22 metrů, jež znamenala vedení 2:0.

Razítko na „obálku" se stoprocentním bodovým ziskem zasadil placírkou podél vybíhajícího brankáře Matěj Šimon. Právě tento hráč pak načechral balón na Kuklu a bylo hotovo!

„Doksy u nás vyhrály zaslouženě, a to především i díky tomu, že my jsme své šance v úvodu zápasu zahodili, naopak hosté tři proměnili. V průběhu druhého poločasu už jsme byli ve velice složité situaci," otevřeně přiznal lomnický kormidelník Michal Sucharda.

Branky: 14. a 61. Kukla, 26. Šesták, 38. Šimon Matěj. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 2:2. Diváků: 100.
Doksy: Kluch - Šimon Matěj (73. Brodský), Vaňátko Martin (39. Bečvařík David), Vaňátko Michal, Šťastný, Kulha, Šimon Jakub, Kukla, Picek, Šesták Dominik, Válek (83. Paramund).

Další výsledky krajského přeboru:

Železný Brod - Velké Hamry 1:3 (0:1)
Branky: 76. Kotlár - 45. Hlůbuček, 90. Bistiak, 93. Linka z pen. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 1:1. Diváků: 110.

Hrádek - Sedmihorky 1:0 (0:0)
Branka: 86. P. Rob. Rozhodčí: Ujka, ŽK: 3:2. Diváků: 150.

Bílý Kostel - Frýdlant 5:4 (4:3)
Branky: 32. a 80. T. Janáček, 5. D. Holeček, 24. Jan Vacek, 30. Dominik Ďuriš - 4. a 44. Částek, 45. Coufal, 85. Štrbák. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 2:2. Diváků: 130.

Česká Lípa - Skalice 1:0 (0:0)
Branka: 50. Burian. Rozhodčí: Kovářová, ŽK: 1:4. Diváků: 200.
Více o utkání ZDE: Derby vyhrála Lípa

Višňová - Bozkov 6:1 (1:0)
Branky: 43. Nosek, 49. T. Mazánek, 75. Štrbák, 79. Cýrus, 82. Soukup, 85. M. Mazánek - 56. Havel. Rozhodčí: Bahník, ŽK: 3:4. Diváků: 150.

Semily - Mšeno 0:6 (0:5)
Branky: 10., 33. a 86. z pen. Krejčík, 4. Helm, 11. Rozkovec z pen., 37. vlastní. Rozhodčí: Marek, ŽK: 4:4. Diváků: 150.

KP Libereckého kraje.Zdroj: Deník