Kromě Splavů, které po výhře v derby s Horní Polici poskočily na čtvrté místo, si ostatní celky z okresu pohoršily.

Rozstání - Velký Valtinov 6:4 (4:0)

Domácí byli celý poločas lepší, ve 3. minutě skóroval Botka, který napálil z deseti metrů odražený míč nártem. Pak si stejný hráč naskočil na roh Passiana a hlavou zvýšil. Poté byl faulován Hrubeš a penaltu proměnil Passian. Hned po minutě otáleli hosté s rozehrávkou, míč jim sebral bývalý strážský Roll a udělal kličku i brankáři.

Po první šanci domácích ve II. půli se dostal ke střele Ptáček a snížil. Na to odpověděl domácí Roll a bylo to 5:1. Hosté stále hráli na rychlé protiútoky, které dokázali zakončovat. V rozmezí osmi minut vstřelili tři branky a zápas ještě zdramatizovali. Až pět minut před koncem vše uklidnil kanonýr Roll po sólu od poloviny hřiště 6:4.

Branky: 34., 56. a 85. Roll, 3. a 20. Botka, 33. Passian z pen. - 63. a 68. Štenbera, 53. Ptáček, 61. Vágner. Rozhodčí: Marek, ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Horní Police - Staré Splavy 1:2 (1:1)

Prvních dvacet minut bylo ve ve znamení oboustranné opatrnosti. Poté byl ve vápně hostů Samešem zfaulovaný domácí útočník a nařízenou penaltu proměnil Benda. Ale vzápětí se štěstím snížil Treutner, což hosty herně zvedlo. Švarc nádherným centrem našel nabíhajícího Pergla, ale ten hlavou mířil jen nad domácí branku.

Pak se Splavy jako by ztotožnily s hrou Horní Police a začaly produkovat styl s nakopávanými balóny. „Ale to pro nás nebylo dobře. Domácí začali být v této fázi lepším mužstvem, začali mít i šance," všiml si lodivod Vladislav Chmela, jenž poznamenal, že největší příležitost měl Janský. „Šel sám na Jardu Halgaše, ale ten jeho střelecký pokus vyrazil," ulevilo se trenéru Chmelovi.

Ten přiznal, že jeho svěřenci vstoupili do druhé části zápasu s tím, že si pohlídají nakopávané míče domácích hráčů za vlastní obranu a budou se snažit o kombinační fotbal, který jim je bližší. „Obojí se nám povedlo," usmíval se Vladislav Chmela, kterého podruhé v tomto duelu potěšil Ota Treutner. Právě on totiž v 50. minutě technickou střelou trefil pravý horní roh domácí branky a bylo hotovo 1:2!

Sestava hostů: Halgaš - Vidner, Vítek, Miler, Sameš, Jelínek (46. Bečvařík), Jantač, Treutner, Švarc, Pergl, Chlumecký.

Bukovany - Nová Ves 1:3 (1:0)

Bukovany - Nová Ves 1:3 (1:0). Na snímku domácí Majerech v souboji s Malagou.V domácím utkání chtěla Družba odčinit výprask z Bílé, kde musela lepit sestavu hráči B mužstva. Domácí pozorně jsme bránili a snažili se eliminovat tlak hostů. A dokonce po akci Králíka šli do vedení, kdy sice neproměnil sólovou situaci, ale vracející se obránce si odražený míč srazil do vlastní brány.

Ve druhém poločase tlak hostů pokračoval, ale bez efektu, což se projevovalo i na jejich psychice a reakcích na výroky rozhodčích. Vše vycházelo do 70. minuty, kdy brankáři Fišerovi vypadla střela a odražený míč hosté lehce dorazili do branky. Než se Bukovanští vzpamatovali a přestali situaci řešit, důrazní hosté hosté využili nesoustředěnosti a šli do vedení.

Domácí se pokusili hru oživit, vystřídat a otevřít hru, což hosté využili a těsně před závěrečným hvizdem zvýšili na konečný stav.

Branky: 33. vlastní - 72. a 73. T. Holub, 90. Řezka. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 1:2. Diváků: 50.

Bukovany: Fišer - Valta, Samek, Prýl, Svoboda Lukáš - Neliba (75. Svoboda Pavel), Králík, Jeřábek, Ramík - Majerech(82. Havlák).

Rynoltice - Doksy B/Jestřebí 7:3 (2:0)

Domácí mužstvo zcela jasně hosty přehrávalo. „Rynoltice byly rychlejší, důraznější, takže poločasový výsledek byl pro nás ještě přijatelný," uznal kvalitu soupeře hostující kouč Pavel Kolář.

Druhou půli hosté vůbec nezachytili a během 10 minut jim domácí nasázeli další tři góly. Až poté se hosté (bez hráčů z Doks) probudili, a tak celkově deset gólů v utkání při vynikající atmosféře potěšilo přítomné diváky, kterých se sešlo v počtu 110.

Branky: 10., 50. a 71. Zeidler, 43. M. Kotek st., 49. Stejkoza, 65. M. Kotek ml., 74. Hanzl - 80. Kýček, 87. Picek, 90. Pilař. Rozhodčí: Trešl, ŽK: 0:2. Diváků: 100.

Sestava hostů: Kluch - Trnečka, Měšťan, Šafránek, Procházka - Vokolek, Barvíř (58. Drábek) Picek Fr., Němec - Pilař, Kýček.

Dubice - Chrastava 1:3 (0:1)

Hosté byli lepší a první šanci měl jejich Jahoda, když přehazoval gólmana ze 30 metrů. Pak Beneš po úniku střílel metr vedle, po Jahodově centru nestihl dorazit Suk. Beneš zpracoval míč ve vápně, ale přestřelil. Až ve 39. minutě se Chrastava dočkala: Beneš po úniku obešel brankáře a přihrál před bránu volnému Jahodovi. Poté ještě Suk málem zastřelil gólmana.

V 55. se náskok hostů zvýšil, po nahrávce Vávry Petr Rozmajzl propálil gólmana. Chrastava pak zahrozila akcí stopera Žemličky a Jahodův oblouček vystihl na poslední chvíli brankář. Domácí „kousali" a dočkali se snížení Dutkou. Chrastava pokračovala v dobré hře, ale také v zahazování šancí, kdy osamocený Suk odmítl skórovat. V 88. vše uklidnil třetím gólem Beneš, který si narazil míč se Sukem.

Branky: 77. Dutka - 39. Jahoda, 55. P. Rozmajzl, 88. Beneš. Rozhodčí: Jacik, ŽK: 2:2. Diváků: 70.

Další zápasy I. B třídy:

Vratislavice - Bulovka 1:2. Branky: 89. Šifta - 35. Hofman, 65. vlastní. Rozhodčí: Paulus, ŽK: 2:2. Diváků: 50.

Hrádek B - Bílá 4:2. Branky: 3. a 29. P. Rob, 60. Š. Fujáček, 66. Černohouz - 50. Jiránek, 65. Mikásek. Rozhodčí: Polák, ŽK: 1:1. Diváků: 70.