Úvodním kolem byl zahájen tradiční zimní fotbalový turnaj na novoborské umělé trávě. Letos je jeho účastníkem osm týmů z okresních soutěží (vyjma divizního dorostu FC N. Bor), a tak je jen otázkou, který z nich má největší šanci na první místo. Jak už totiž první duely a jejich výsledky naznačily, nebude nouze o řadu překvapení.

Výsledky 1. kola

Zahrádky – Skalice 5:1 (3:1)
Sokol vzal první utkání hodně vážně a hráči rychlým pohybem a přesnými přihrávkami neustále zaměstnávali skalickou obranu.Ta nevydržela a po jedné akci se ujal Sokol vedení 1:0 . O pár minut později bylo vyrovnáno, postaral se o to z trestného kopu J. Hrdlička - 1:1. Netrvalo však dlouho a Zahrádky šly opět do vedení na 2:1 a poté už nepřipustily žádné drama. Do konce zápasu ještě přidaly tři přesné zásahy na konečných 5:1. Rozhodčí Řezáč.

H. Police – D. Libchava 0:6 (0:3)
Soupeři se velmi dobře znají z okresního přeboru. Horní Police nenastoupila v kompletním složení, čehož Libchavští po 25 minutách poprvé využili a do přestávky se trefili ještě dvakrát – 0:3. Police bojovala, chtěla snížit, jenže nastřelila jen břevno, naopak v koncovce se dařilo jejímu sokovi, jenž jí udělil tenisového „kanára“ – 0:6.

FK Sosnová – N. Bor dorost 2:4 (2:1)
Do turnaje se přihlásilo Jestřebí se Sosnovou jako jeden tým a v jednotlivých zápasech se budou střídat. V prvním kole dostala příležitost Sosnová, jež nastoupila proti domácím dorostencům a po 10 minutách vedla. Za 20 minut bylo po rychlé akci dorostenců srovnáno, když se mezi střelce zapsal Paštika. Zhruba pět minut před půlí šla Sosnová opět do vedení 2:1. Druhý poločas byl ve znamení obratu! Trenér Roman Moravčík naordinoval svým svěřencům účinnou taktiku a ta se ukázala jako správná. Nejdříve Halbich vyrovnal na 2:2 a o další dvě branky se podělili Paštika a Týl - 2:4. Rozhodčí Jánský.

Sloup – Stružnice 3:2 (1:0)
Stružnice přijela k zápasu s hodně omlazeným mužstvem, Sokol zase k zápasu nastupoval s velkým cílem vyhrát. V 15. minutě se dostali hráči Sokola do vápna soupeře a zkušený Kočí pohotově zakončil - 1:0. Hned na začátku druhé části udeřilo podruhé a opět do branky Stružnice, která si vypracovala řadu šancí, ovšem neproměnila je, naopak Sloup přidal na 3:0. Pak začalo Dynamo mocně finišovat a během pár minut bylo blizoučko k vyrovnání, ale nedočkalo se – 3:2.