Jako první se v sobotu dopoledne představili v akci fotbalisté Lokomotivy kategorie U10. Na domácím turnaji hráli po boku Mostu, Pardubic, Turnova a dvou týmů Slovanu Liberec. Zápasy Lokotce sedly, Česká Lípa brala pod trenérským duem Syrový – Nefedov stříbrné medaile, lepší byl jen Most. Střelecky z kádru Lokomotivy řádil hlavně Holub, trefil se šestkrát.

Po obědě zamířili na plac mladší fotbalisté. Českolipští svedli souboje s Mimoní, Novým Borem a Vescem. Lokomotivě se dařilo ještě lépe, tento turnaj dokonce vyhrála. Z druhého místa se radovala Mimoň, bronz putoval do kádru Nového Boru. Česká Lípa navíc kralovala i v individuálních oceněních, nejlepším střelcem turnaje se stal s jedenácti brankami Viktor Nepraš.

Do konce roku 2019 pořádá Lokomotiva Česká Lípa ještě dva turnaje pro mládež, na programu jsou v neděli 8. prosince – hrát budou kategorie U9 a U7. Jedna akce se uskuteční během ledna a hned šest turnajů proběhne v únoru. Většina míst je již obsazena, k úternímu poledni zbývaly jen čtyři místenky pro kategorii U7, hraje se 23. února dopoledne. 

První body! Naděje Démonů v Zákupech smetly Teplice
FOTO: První body! Naděje Démonů v Zákupech smetly Teplice