Václav Češka ((SK Metalpower Nový Bor), jediný Čech, který pokořil v součtu disciplín silového trojboje 1200 kg a zařadil se mezi hrstku lidí na celém světě, kteří se této hranici přiblížili nebo ji pokořili převzal ocenění za mimořádný výkon.

Václav Češka ((SK Metalpower Nový Bor), jediný Čech, který pokořil v součtu disciplín silového trojboje 1200 kg a zařadil se mezi hrstku lidí na celém světě, kteří se této hranici přiblížili nebo ji pokořili převzal ocenění za mimořádný výkon.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo v Městském divadle v Novém Boru.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Předseda AC Česká Lípa Karel Trejbal převzal ocenění za 5. místo v kategorii kolektiv mládež pro atletické juniorky českolipského klubu.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

4. místo v kategorii kolektiv mládeže získala štafeta PK Česká Lípa: Lucie Dědicová, Markéta Musilová, Natálie Musilová a Linda Salehová.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

3. místo kategorie kolektiv mládeže: kata tým juniorky Sport Relax Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová (na snímku) a Nikola Jůzová.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Sportovní střelci SSK Manušice si přišli pro druhé místo mezi mládežnickými týmy.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Sportovní střelci SSK Manušice si přišli pro druhé místo mezi mládežnickými týmy.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Nejlepším týmem mládeže se staly mažoretky Rytmic Česká Lípa.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Nejlepším týmem mládeže se staly mažoretky Rytmic Česká Lípa.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo v Městském divadle v Novém Boru.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

9. místo v kategorii jednotlivci mládež: Denisa Dittrichová (SSK Manušice).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Dvojnásobná medailistka z mistrovství ČR v plavání Markéta Musilová (PK Česká Lípa) získala 8. místo mezi mládeží.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

7. místo v kategorii jednotlivci mládež: Jindřich Plíšek (SSK Manušice).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

I šesté místo brali střelci z Manušic, konkrétně Karolína Brabcová.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Vítěz Českého poháru MTBO Ondřej Staňa (OK Jiskra Nový Bor) skončil mezi mládeži na 5. místě.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Karolína Brabcová, Ondřej Staň a 4. Matyáš Ludvík (MTBO, Stadion Nový Bor).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Bronzová karatistka Adéla Šinerová (SPORT RELAX).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Mezi mládežníky dostala nejvíce hlasů karatistka českolipského Sport Relaxu Barbora Znamenáčková.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Večer v novoborském divadle zpestřilo artistické vystoupení.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Večer v novoborském divadle zpestřilo artistické vystoupení.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Ocenění pro handicapovaného sportovce převzala Petra Hurtová (handbike).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Trenérka florbalistů FBC Česká Lípa Lenka Bartošová převzala cenu za 3. místo mezi trenéry.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

3. místo v kategorii trenér: Tomáš Choc (PK Česká Lípa).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

3. místo v kategorii trenér: Tomáš Choc (PK Česká Lípa).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Šéftrenér karatistů SPORT RELAX Pavel Znamenáček si na pódium také došel pro 1. místo, a to v kategorii Trenér roku.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Šéftrenér karatistů SPORT RELAX Pavel Znamenáček si na pódium také došel pro 1. místo, a to v kategorii Trenér roku.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Stále aktivní běžec Zdeněk Bufka (AC Česká Lípa) převzal minulý týden ocenění pro veterána nad 60 let v rámci ankety Nejúspěšnější sportovec Českolipska.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Sportovní hvězdou Deníku se opět stala českolipská plavkyně Petra Chocová. Cenu převzal její otec a trenér Tomáš Choc.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Do Síně slávy vstoupil stále aktivní hráč stolního tenisu Jiří Reichl (Loko Česká Lípa).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

V doprovodném programu nechyběl tanec. Skvělé číslo předvedly tanečnice z českolipské skupiny Tutti Frutti.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

V doprovodném programu nechyběl tanec. Skvělé číslo předvedly tanečnice z českolipské skupiny Tutti Frutti.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

5. místo v kategorii kolektiv dospělých Sportovní klub MS AUTO (silniční cyklistika).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

5. místo v kategorii kolektiv dospělých Sportovní klub MS AUTO (silniční cyklistika).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

5. 4. místo v kategorii kolektiv dospělých: SK Metalpower Nový Bor (silový trojboj).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

5. 4. místo v kategorii kolektiv dospělých: SK Metalpower Nový Bor (silový trojboj).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Bronz pro plavce. Třetí místo mezi kolektivy přezval tým PK Česká Lípa.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Za historický postup do Superligy převzali ocenění pro nejlepší kolektiv dospělých florbalisté FBC Česká Lípa.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Diváci si užili vystoupení Jany Rodrové, reprezentantky Novoborských mažoretek.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Krajánkem roku se znovu stala úspěšná střelkyně Aneta Brabcová (Olymp Plzeň).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Bronzový medailista z atletického MČR Ondřej Chour bral 10. místo v hlavní kategorii.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Z Rakouska na poslední chvíli dorazil i kanoista Michal Šrámek (Kanoistika Česká Lípa), aby převzal cenu za 9. místo.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Z Rakouska na poslední chvíli dorazil i kanoista Michal Šrámek (Kanoistika Česká Lípa), aby převzal cenu za 9. místo.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Za sedmého Ondřeje Samka (SPORT RELAX) převzal cenu trenér českolipských karatistů Pavel Znamenáček.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Lídr superligového týmu FBC Česká Lípa Štěpán Slaný skončil v hlavní kategorii na osmém místě.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Podívaná nejen pro pány. Akrobatický pool dance.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Podívaná nejen pro pány. Akrobatický pool dance.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Podívaná nejen pro pány. Akrobatický pool dance.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

6. místo v kategorii jednotlivci dospělí: Úspěšná karatistka Jana Bělohlavová (SPORT RELAX).

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Mistr světa v MTBO Vojtěch Ludvík (Stadion Nový Bor) skončil na páté pozici.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Cenu za čtvrtou Petru Chocovou převzal její otec a trenér Tomáš.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Třetí místo bral triatlonista Petr Ondřej.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Na druhém místě v kategorii Jednotlivci dospělí skončil Václav Češka, nepřehlédnutelný lifter z klubu SK Metalpower Nový Bor.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo v Městském divadle v Novém Boru.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Kryštof Bogar, dvojnásobný mistr světa v orientačních závodech na horských kolech (MTBO) naprosto suverénně obhájil loňské prvenství a stal se sportovním králem českolipského okresu za rok 2017.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Kryštof Bogar, dvojnásobný mistr světa v orientačních závodech na horských kolech (MTBO) naprosto suverénně obhájil loňské prvenství a stal se sportovním králem českolipského okresu za rok 2017.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Kryštof Bogar, dvojnásobný mistr světa v orientačních závodech na horských kolech (MTBO) naprosto suverénně obhájil loňské prvenství a stal se sportovním králem českolipského okresu za rok 2017.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

Kryštof Bogar, dvojnásobný mistr světa v orientačních závodech na horských kolech (MTBO) naprosto suverénně obhájil loňské prvenství a stal se sportovním králem českolipského okresu za rok 2017.

Zdroj: Deník/Petr Zbranek

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Sklářské slavnosti v Novém Boru
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Deník/Miloslava Kroužková