Při závodě jde i běžet, ale to dokážou jen ti nejlepší Předávka štafety a úsměvy Finále mužů a jasné vítězství Jakuba Šiarnika Petra Vavříková ovládla kategorii žen Pro závodníky a diváky byla připravena show v podobě slackline Nejlepší týmy ve štafetách si užily vyhlášení v mlze Jana Samková, sestra Evy Samkové Takhle vypadá buben. A co teprve zbývající část můstku Závod Red Bull 400 prostě není žádná legrace Plážový volejbalista Ondřej Perušič si zaběhl štafetu, samozřejmě byl u toho i David Schweiner Spíše je to boj se sebou samým Oslava týmu Toyota, jehož barvy hájili hvězdní čeští sportovci (Eva Samková a Kristiina Mäki byly jen v roli doprovodu) Vítěz Jakub Šiarnik obhájil triumf z roku 2019