Hokejový klub Česká Lípa ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadiónu v České Lípě akci v rámci Týdne hokeje.

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavé hokejové dárky, včetně reprezentačního dresu.

„Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy. Nejedná se o nábor, je to akce, kde se děti a rodiče seznámí s hokejovým prostředím. Teprve po akci se mohou rozhodnout, jestli mají o lední hokej zájem. V případě že ano, klub nováčkům zapůjčí hokejovou výstroj,“ předesílá sekretář HC Česká Lípa Tomáš Kučera

Co všechno je potřeba si na páteční akci na zimním stadionu přinést?

„Stačí jen brusle, helma a rukavice. V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, náš klub bude mít pro děti připraveno několik párů bruslí a helem k zapůjčení.“

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím.

Pro děti bude připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a daný klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.