V posledním zápase této sezony hostili českolipští hokejisté Řisuty, které již dávno mají jistou účast v play off.

V utkání, které bylo chudé na góly, začali lépe domácí. V 9. minutě využil zaváhání hostující obrany Vlastimil Patzenhauer. Na další branku se čekalo až do 52. minuty, kdy se prosadil Michal Hlusička a vyrovnal na 1:1. Vzhledem k tomu, že ani pětiminutové nastavení nerozhodlo o vítězi, podávaly se na českolipském zimním stadionu v nedělním menu jako dezert samostatné nájezdy.

V nich byly úspěšnější Řisuty, které si díky rozhodující penaltě bývalého hráče Č. Lípy Tomáše Hudíčka odvezly dva body.

Branky a nahrávky: 9. Patzenhauer - 52. Hlusička, rozhodující samostatný nájezd Hudíček. Rozhodčí: Würtherle - Maštalíř, Tasch. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 200. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2.

HC Česká Lípa: Holeš (Šrámek) - Dostál, Zenk, Macek, Beneš, Bezděk, Zet - Kppas, Mikolášek, Patzenhauer - Jakeš, Adámek, Karel - Šulc, Bauer, Jambor - Příhoda, Culek.

HC Řisuty: Pospíšil (Burgr) - Mádl, Ton, Čermák, Babický, Spudil, Fiala - Landa, Scherzl, Hudíček - Kraus, Hlusička, Procházka - Křepelka, Bříza, Wolf - Jaroš, Suchý, Bláha.