První zápas se uskutečnil v sobotu 17. února v Turnově, kde Česká Lípa smolně prohrála v prodloužení.

V pátek tedy musí hráči českolipského klubu vyhrát, aby stav s Turnovem vyrovnali a vynutili si třetí rozhodující utkání, které by bylo na pořadu hned v sobotu 24. února v Turnově od 17 hodin.

HC Turnov 1931 vypravuje na dnešní duel autobus pro fanoušky, proto by tedy měla být na českolipském stadiónu parádní atmosféra. Přijďte podpořit domácí hráče a tím pomoci k potřebnému vítězství HC Česká Lípa.

Pokud svěřenci trenéra Františka Richtera dnes zvítězí, čímž si vynutí si rozhodující třetí mač, pak bude pro českolipské příznivce vypraven autobus na cestu do Turnova. Ten by vyjížděl v sobotu od zimního stadiónu (vzadu u skateparku) v 15.30 hodin.

Do autobusu se vejde 50 cestujících.

Zájemci z řad hokejových fandů a fanynek mohou psát na e-mail: ttkucera@seznam.cz, nebo zarezervovat své místa přímo na zimním stadionu v bufetu u pana Vykysala.

Nárok na dopravu do Turnova a zpět (zdarma) bude mít prvních 50 zájemců. Všichni hráči a celý realizační tým HC Česká Lípa věří, že pokud českolipské mužstvo páteční odvetu vyhraje, v sobotu do Turnova v Českém ráji pojede co největší počet fanoušků a fanynek hokejového klubu od řeky Ploučnice.